خبر

 • تک بورد - حالت‌های کاغذدیواری iOS 16 به صفحه نمایش همیشه روشن آیفون 14 اشاره می‌کند

  حالت‌های کاغذدیواری iOS 16 به صفحه نمایش همیشه روشن آیفون 14 اشاره می‌کند


  15 روز و 8 ساعت قبل

  چرا مهم است: شایعاتی مبنی بر اینکه آیفون بالاخره از فناوری صفحه نمایش همیشه روشن استفاده می کند، مدتی است که شایع شده است. اطلاعات اخیر از iOS 16 بتا به این شایعات اعتبار بیشتری نسبت به همیشه می دهد. آخرین اثبات از چیزی سرچشمه می گیرد که مردم ممکن است زیاد به آن فکر نکنند - تصاویر پس زمینه.

  داده‌های 9to5Mac که در نسخه بتای iOS 16 در مورد نحوه کار با والپیپرها یافت می‌شود، شایعات مبنی بر اینکه آیفون 14 پرو دارای صفحه نمایش همیشه روشن است را تأیید می‌کند. نسخه بتا به فناوری در سایر زمینه ها نیز اشاره دارد.

  والپیپرهای از پیش نصب شده برای iOS 16 چند لایه خواهند بود و دارای دو حالت هستند. وضعیت "خواب" هر تصویر زمینه را در حالت تاریک و محو نشان می دهد که احتمالاً در حالت خواب آیفون ظاهر می شود. فقط یک آیفون با صفحه نمایش همیشه روشن می تواند از این عملکرد استفاده کند.

  https://techbord.com والپیپر iOS 16 حالت‌ها به <b>صفحه</b> <b>نمایش</b> <b>همیشه</b> <b>روشن</b> <b>آیفون</b> 14 <b>اشاره</b> می‌کنند

  iOS 16 آینده قول می‌دهد که نحوه عملکرد صفحه قفل و ویجت‌ها را به شدت تغییر دهد و با ویژگی همیشه روشن هماهنگ شود. صفحه نمایش همیشه روشن هرگز به طور کامل خاموش نمی شود و اطلاعات خاصی را حتی زمانی که دستگاه در حالت خواب است نمایش می دهد. این می تواند شامل ساعت، وضعیت باتری یا اطلاعاتی از ویجت ها باشد. صفحه نمایش از طریق نرخ تجدید متغیری که می تواند تا 1 هرتز کاهش یابد، عمر باتری را حفظ می کند.

  اپل واچ و سایر گوشی های هوشمند برای مدتی از این فناوری استفاده کرده اند. شایعات در مورد صفحه نمایش همیشه روشن برای آیفون با آیفون 13 پرو آغاز شد. در عوض، با یک صفحه نمایش ProMotion عرضه شد که به صورت پویا نرخ تازه سازی آن را بین 120 هرتز و 10 هرتز تنظیم می کند. کاهش حداقل به 1 هرتز می تواند آخرین گام به سمت صفحه نمایش همیشه روشن باشد، که اکنون شایعات می گویند که آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس از آن بهره خواهند برد.

  اپل انتظار دارد آن و سایر مدل های آیفون 14 را در پاییز امسال عرضه کند. در کنار در دسترس بودن عمومی برای iOS 16. قبلاً، ارجاع به ویژگی‌های همیشه روشن مربوط به نور پس‌زمینه، صفحه قفل و صفحه اصلی از نسخه بتای عمومی iOS 16 که در اوایل جولای آغاز شد، پدیدار شد.

  دیگر آیفون 14 شایعات حاکی از آن است که این گوشی با یک دوربین ۴۸ مگاپیکسلی بهبود یافته و پردازنده Apple A16 عرضه خواهد شد. با استفاده از همان فرآیند 5 نانومتری A15 و A14، A16 می تواند 15 درصد افزایش عملکرد CPU و 30 درصد عملکرد GPU بهتر ارائه دهد. همچنین ممکن است برای پهنای باند حافظه بهتر از LPDDR4 به RAM LPDDR5 ارتقا یابد.


  تگ ها:

  حالت‌ , کاغذدیواری , صفحه , نمایش , همیشه , روشن , آیفون , اشاره , می‌کند


  v 16
خبرهای دیگر از اپل