خبر

 • تک بورد - تیم کوک نکات Apple Car را بیان می کند ، می گوید واقعیت افزوده می تواند گفتگوها را بسیار تقویت کند

  تیم کوک نکات Apple Car را بیان می کند ، می گوید واقعیت افزوده می تواند گفتگوها را بسیار تقویت کند
  10 روز و 18 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: اپل مدتی است که در مورد پروژه های واقعیت افزوده و اتومبیل های الکتریکی مستقل کار می کند ، اما این شرکت به خاطر داشتن کوته بینی در مورد هر تحولی که در داخل آزمایشگاه های آن رخ دهد ، مشهور است. تیم کوک ، مدیر عامل شرکت اپل ، در مصاحبه ای با نیویورک تایمز ، نکاتی را در مورد انتظارات از آن پروژه ها در صورت مشاهده هر روز روشن ارائه داد.

  وقتی صحبت از AR می شود ، بهترین حدس از جانب صاحبان صنعت مانند تحلیلگر مشهور مینگ چی کو این است که اپل کار خود را با دستگاهی به سبک HoloLens آغاز خواهد کرد و به آرامی خانواده ای از دستگاه های واقعیت ترکیبی را در فاکتورهای مختلف ایجاد می کند.

  اگر به برنده شدن قرارداد اخیر مایکروسافت با ارتش ایالات متحده نگاه کنید ، مطمئناً روش صحیحی به نظر می رسد ، اما این بدان معناست که این دستگاه جدید همچنین می تواند بیشتر از یک محصول پیشرفته ، از نوع طاقچه باشد که خود را وام می دهد. تیم کوک می گوید واقعیت افزوده پتانسیل بالایی دارد و برخی از این موارد ممکن است در افزایش مکالمات با اجازه دادن به شرکت کنندگان برای همپوشانی اطلاعات باشد. او همچنین معتقد است که روش های مختلفی وجود دارد که می تواند در آموزش ، بازی و خرده فروشی ادغام شود و AR قبلاً روی تلفن ها کار کرده است. اما بیش از هر چیز ، او هیجان زده است که می داند این مسئله به کجا منجر می شود و اعتراف می کند که این یک جز essential اساسی در آینده اپل است.

   https://techbord.com تیم کوک نکات مربوط به اپل اتومبیل را بیان می کند ، می گوید واقعیت افزوده می تواند مکالمات را بسیار افزایش دهد

  همچنین گفته شده است که اپل در زمینه اتومبیل کار می کند ، با برخی گزارش ها حتی رفتن به حدی که برای اولین بار در اواخر امسال مشخص شود. این شرکت استعداد شكنی را از سوی سازندگان خودرو در دست داشته است و هیوندای در برخی موارد مذاكره با غول كوپرتینو برای تولید یك ماشین الكتریكی را تایید كرد. با این حال هنوز مشخص نیست که آیا اپل می خواهد اتومبیل کاملاً داخلی تولید کند یا فقط نرم افزار خودران را تهیه کند یا خیر ، کوک در توضیح این موضوع در طول مصاحبه مردد بود.

  اما ، او اذعان می کند که اپل در حال تجربه خودمختاری است و از آن به عنوان "فن آوری اصلی" یاد می کند. او همچنین یادداشت می کند که "ما دوست داریم سخت افزار ، نرم افزار و خدمات را ادغام کنیم و نقاط تلاقی آن را پیدا کنیم زیرا جادوگری اتفاق می افتد. و این همان کاری است که ما دوست داریم انجام دهیم. و ما دوست داریم که از فن آوری اصلی در این زمینه برخوردار باشیم. "" / p>

  ما همچنین می دانیم که در طول مبارزات تسلا با مدل 3 ، الون ماسک (ناموفق) تلاش کرد تا با کوک دیدار کند و در مورد فروش تسلا به ارزش یک دهم ارزش آن زمان شرکت صحبت کند.

  وقتی سوویشر از کوک در این باره سوال کرد ، من هرگز شخصاً با ماسک صحبت نکردم ، "گرچه من برای شرکتی که وی ساخته است بسیار تحسین و احترام قائلم." y ، اما کوک مراقب بود که این احتمال را کاملاً رد نکند.

خبرهای دیگر از اپل