خبر

 • تک بورد - تیم کوک می‌گوید ارز دیجیتال چیزی است که اپل به آن نگاه می‌کند و او قبلاً برخی از آنها را در اختیار دارد

  تیم کوک می‌گوید ارز دیجیتال چیزی است که اپل به آن نگاه می‌کند و او قبلاً برخی از آنها را در اختیار دارد
  29 روز و 13 ساعت قبل

  تیم کوک، مدیرعامل اپل، روز سه‌شنبه گفت ارز دیجیتال چیزی است که این شرکت به آن نگاه می‌کند، اما چیزی نیست که آن‌ها برنامه‌های فوری برای مشارکت در آن دارند. با این حال، آنها ایده‌هایی درباره بخش‌هایی دارند که نمی‌خواهند اپل در آن شرکت کند.

  افکار کوک در مورد کریپتو در طی مصاحبه ای با اندرو راس سورکین به عنوان بخشی از اجلاس آنلاین DealBook نیویورک تایمز مطرح شد.

  کوک با توضیح بیشتر در مورد این موضوع، صحبت کرد. گفت کارهایی وجود دارد که او با آن انجام نمی دهد، مانند استفاده از ذخایر نقدی اپل برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال. "نه به این دلیل که من پول خودم را روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نمی کنم، بلکه به این دلیل که فکر نمی کنم مردم سهام اپل را بخرند تا در معرض کریپتو قرار بگیرند."

  اگر مردم بخواهند در معرض کریپتو قرار بگیرند، آنها کوک توصیه کرد می تواند مستقیماً روی آن سرمایه گذاری کند.

  کوک همچنین گفت که اپل هیچ برنامه ای فوری برای پذیرش رمزارز به عنوان نوعی پرداخت برای محصولات خود ندارد. هنگامی که روی مواردی که اپل علاقه مند به درگیر شدن با آن در رابطه با کریپتو است تحت فشار قرار گرفت، کوک گفت که آنها امروز چیزی برای اعلام ندارند.

  سپس سورکین پرسید که آیا کوک شخصاً دارای رمزنگاری مانند بیت کوین یا اتریوم است یا خیر. . مدیر اجرایی گفت که این کار را انجام می دهد و اضافه کرد که معتقد است مالکیت به عنوان بخشی از یک سبد متنوع منطقی است. کوک اضافه کرد: «به هر حال، من به هیچ‌کس توصیه سرمایه‌گذاری نمی‌کنم.

  کوک با کاوش عمیق‌تر گفت که مدتی است به رمزارز علاقه‌مند بوده و فکر می‌کند جالب است. او همچنین گفت NFT ها جالب هستند، اما معتقد است که ممکن است مدتی طول بکشد تا آنها «به گونه ای بازی کنند که برای افراد اصلی باشد.»

  سورکین و کوک همچنین درباره سلامت روان، واقعیت افزوده و صنعت خودرو در طول مصاحبه نیم ساعته.

  اعتبار تصویر Karolina Grabowska

خبرهای دیگر از اپل