خبر

 • تک بورد - تیم کوک: ما نمی خواهیم از دستگاه های اپل برای

  تیم کوک: ما نمی خواهیم از دستگاه های اپل برای "پیمایش بی پایان و بی فکر" استفاده شود
  14 روز قبل

  آزا راسکین به دلیل ایجاد مکانیزم پیمایش نامحدود که در رسانه های اجتماعی پیاده سازی شده است ، اعتبار زیادی دارد و او در مورد اینکه چگونه متأسفانه به چیزی تبدیل شده است که مردم را به تلفن های خود چسبیده و منجر به اعتیاد می شود ، صحبت کرده است. حواس پرتی ، قطبی شدن ، رادیکالیزاسیون و اطلاعات نادرست. مدیرعامل اپل ، تیم کوک ، با این ایده موافق است و می گوید که این شرکت می خواهد مردم از دستگاه های آن بر

  یکی از موضوعات بحث برانگیز این چند سال اخیر رسانه های اجتماعی است و اینکه چگونه مردم را مجبور کرده است ساعت ها بی وقفه به دستگاه های خود چسبیده باشند. برنامه هایی مانند توییتر ، فیس بوک ، TikTok ، اینستاگرام و سایر برنامه ها به گونه ای طراحی شده اند که شما را تشویق می کند تا با مجموعه ای بی پایان از محتواهایی که به صورت الگوریتمی مرتب شده اند مطابقت داشته باشید. تیم کوک در مصاحبه با Bustle ، حمایت خود را از Shine ابراز کرد - برنامه ای که برای کمک به کاربران برای مقابله با انگ اجتماعی در زمینه مسائل روانی ، چه در زندگی شخصی و چه در محل کار طراحی شده است. کوک معتقد است برنامه هایی مانند Shine نمونه های قدرتمندی از نحوه استفاده از فناوری برای بهبود کیفیت زندگی افراد هستند.

  اعتبار تصویر: کلادیو اسکاتو

  همچنین از مدیرعامل اپل خواسته شد تا گزارش های اخیر درباره تأثیر فیس بوک و اینستاگرام بر سلامت روانی جوانان را مورد بررسی قرار دهد. او می گوید یکی از دلایلی که اپل ویژگی هایی مانند Screen Time را ایجاد کرده است ، اما زمان استفاده از برنامه های رسانه های اجتماعی تنها یک جزء است و دیگری کاری است که شما انجام می دهید.

  کوک توضیح داد که "ما می خواهیم مردم کارهایی را با دستگاه های خود انجام دهند ، مانند نمایشگاه عکاسی [که در همان روز از آن لذت برد] ، یا ارتباط با خانواده و دوستان با FaceTime. پیمایش بی پایان و بی فکر. " او طرفدار قوی این ایده که "فناوری باید به بشریت خدمت کند نه برعکس ".

  اعتیاد آنلاین و فناوری در لیست اولویت های اپل برای حل مشکلات قرار دارد و این شرکت معتقد است که می تواند انجام دهد بیشتر برای جلوگیری از آنها در دستگاه های خود. در عین حال ، در حال بررسی روش هایی است که iPhone می تواند شرایط رایج سلامت روانی را کنترل کرده و حتی علائم هشداردهنده اولیه را تشخیص دهد.

خبرهای دیگر از اپل