techbord.com توسعه دهندگان ترسناک iOS به دنبال راه هایی برای براندازی به روزرسانی حریم خصوصی آینده هستند

یک سیب زمینی داغ: توسعه دهندگان از اینکه از تبلیغات قانونی ناشی از قوانین و ویژگی های جدید حریم خصوصی اپل استفاده می کنند ، در حال حاضر به دنبال راه هایی برای ادامه ردیابی کاربران آیفون هستند که از جمع آوری داده ها انصراف می دهند. برخی گفته اند که حتی حاضرند با خم شدن یا شکستن کامل قوانین اپل ، از زیر سیستم عامل اخراج شوند.

در ژوئن سال گذشته ، اپل اعلام کرد که ویژگی های جدید حریم خصوصی در iOS 14 در دسترس است. پروتکل های جدید به کاربران این امکان را می دهد که جمع آوری داده ها را بر اساس هر برنامه مجاز یا رد کنند. اپل پس از واکنش شدید تبلیغ کنندگان ، فیس بوک و Google ، اجرای ویژگی جدید را به "اوایل سال 2021 " به تأخیر انداخت.

اکنون با توجه به اینکه ویژگی دروازه بان در هفته های آینده فعال می شود ، سازندگان برنامه به دنبال این هستند راه های دور زدن آن. Ars Technica با توسعه دهندگانی صحبت کرد که گفتند برای ادامه ردیابی کاربرانی که اجازه برنامه خود را رد کرده اند ، از "تکنیک های ردیابی تهاجمی" مانند "اثر انگشت دستگاه" استفاده خواهند کرد.

"100 درصد ، هر کسی سعی در انجام اثرانگشت خواهد داشت ، خواه اپل قوانین آنها را اجرا کند یا نه ، "گفت: یک طراح بازی موبایل که ناشناس صحبت می کند.

اگر اپل قوانین را اجرا کند ، چنین اقداماتی می تواند توسعه دهنده را از سیستم عامل لغو کند. حتی اگر iOS 14 مانع استفاده برنامه ها از IDFA آیفون شود ، اما هیچ چیز در این نرم افزار وجود ندارد و از برنامه نویسان جلوگیری می کند تا راه های دیگری را برای ردیابی داده های کاربر پیدا کنند. حتی بنیاد Frontier Electronic نیز معتقد نیست که ویژگی های جدید iOS 14 ردیابی را از بین می برد.

https://techbord توسعه دهندگان iOS ترسیده اند که به دنبال راه هایی برای براندازی به روزرسانی حریم خصوصی در آینده هستند شاید حتی مهندسان گوگل در حال بررسی راه حل هایی برای ردیابی کاربران بدون دسترسی به IDFA دستگاه باشند ، اما این فقط حدس و گمان است. Google موافقت نکرده است در مورد این موضوع اظهار نظر کند.

توسعه دهندگان ترسناک iOS به دنبال راه هایی برای براندازی به روزرسانی حریم خصوصی آینده هستند
apple/توسعه-دهندگان-ترسناک-ios-به-دنبال-راه-هایی-برای-براندازی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.