خبر

 • تک بورد - تلویزیون اپل با

  تلویزیون اپل با "تماس ها " چرخش خود را در هیجان انگیز رادیویی قدیمی نشان می دهد
  20 روز و 3 ساعت قبل

  از طریق شیشه نگاه می کنید: "چه کسی می داند - چه شیطانی در قلب انسان ها نهفته است؟ سایه می داند. موهوهاهاها. " من از کودکی همیشه مجذوب نمایش های رادیویی قدیمی بودم. فکر می کنم به این دلیل بود که تخیل من صحنه ها را با تعریفی بالاتر از تلویزیون اوایل دهه 1980 با گوش های خرگوش تجسم می کرد. اپل آماده است تا با سری جدید جذاب و جذاب خود ، "تماس ها" ، مفهومی مشابه را به کار گیرد.

  Apple TV + در حال تولید یک سری جدید به نام "تماس ها " است. منحصر به فرد بودن این سریال این است که بیشتر شبیه یک پادکست است تا یک نمایش تلویزیونی که با توجه به پیش پرده قضاوت شود (در بالا). هر اپیزود دارای تماس های تلفنی ضبط شده ای است که از تاریکی گرفته تا عجیب و غریب را شامل می شود. گرچه داستانها بی نظیر هستند ، اما اپل با رمز و راز می گوید که همه آنها از یک "اتصال" مشترک برخوردار هستند و آنها را در یک روایت بزرگتر گره می زند.

  بازیگران هرگز از نظر بصری ظاهر نمی شوند. در عوض ، ما مکالمات تلفنی آنها را به عنوان نمودارهای صوتی و زیرنویس ها در صفحه نمایش گوش می دهیم. مشخص نیست که این تصاویر چگونه در نمایش بازی می کنند ، اما پیش نمایش می گوید: "با دقت گوش دهید" و "از نزدیک تماشا کنید" ، بنابراین شاید نشانه های تصویری وجود دارد که به بیان داستان کمک می کند.

  nickjonas در یک سری جدید با عنوان "تماس ها" تولید شده توسط Apple TV شرکت خواهد کرد. بازیگران این پروژه باورنکردنی هستند! pic.twitter.com/pUn8l7RyMp

  - اخبار Jonas Brothers (jbrosnews) 3 مارس 2021

  اپل ستاره های مشهوری را برای نمایش انتخاب کرده است ، از جمله Rosario Dawson ، Pedro Pascal ، Aubrey Plaza و Jennifer تیلی آنها فقط نباید زیر چراغهای صحنه داغ ظاهر شوند. به نظر می رسد Jonas Brother Nick Jonas در مورد نقش خود بسیار روانشناخت به نظر می رسد (در بالا).

  فیلمساز ترسناک ، Fede vlvarez سکان هدایت را به عنوان مدیر Calls به عهده دارد. vlvarez نویسنده و کارگردان فیلم Evil Dead و Don 't Breathe نیست ، بنابراین می توان انتظار داشت که سریال بیش از آنکه دلگرم کننده باشد ، خنک کننده باشد. این سریال براساس یک سریال فرانسوی نوشته شده توسط تیموتی هوچت ساخته شده است.

  اولین بار در تلویزیون اپل + 19 مارس با نه قسمت 12 دقیقه ای تماس می گیرد. اگر بخواهید کل فصل را بیش از حد طولانی کنید ، این تقریباً بیش از یک فیلم متوسط ​​متوسط ​​طول می کشد. من اشتراک اپل تی وی + ندارم ، اما فکر می کنم ممکن است از محاکمه یک ساله رایگان اپل استفاده کنم و فقط بخاطر اینکه ببینم این نمایش چگونه است اسپم کرده است.

خبرهای دیگر از اپل