خبر

 • تک بورد - تقاضای کم برای آیفون 12 مینی باعث می شود اپل تولید خود را 20 درصد کاهش دهد

  تقاضای کم برای آیفون 12 مینی باعث می شود اپل تولید خود را 20 درصد کاهش دهد
  2 روز و 8 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: برای ضبط ، من به نوعی از طراحی جمع و جور و مناسب آیفون 12 مینی خوشم آمده است. این روزها تلفن های هوشمند بدتر می شوند ، به خصوص اگر از محافظ مناسب استفاده کنید. با این حال ، حدس می زنم که من در اقلیت باشم ، زیرا گزارش های اخیر نشان می دهد تقاضا برای آیفون های کوچکتر نسبتاً کم است.

  Nikkei Asia گزارش داد که اپل بیش از 20 درصد تولید آیفون 12 را کاهش می دهد. مهمترین قسمت از این موارد مربوط به آیفون 12 مینی خواهد بود. منابع ناشناس ادعا می كنند تقاضای كمتر از حد انتظار برای مینی مقصر است.

  در ماه دسامبر گذشته ، اپل به تأمین كنندگان گفت كه می خواهد آمادگی حمل 96 میلیون دستگاه در نیمه اول سال 2021 را داشته باشد. شامل آیفون 12 و همچنین مدل های آیفون 11 و SE بود. اکنون اهداف تولید را در حدود 75 میلیون واحد تنظیم کرده است.

  https://techbord.com تقاضای کم برای آیفون 12 مینی از اپل می خواهد تولید خود را 20 درصد کاهش دهد

  " یکی از افراد داخلی گفت: "تقاضا برای نیمه اول سال 2021 به اندازه ای نیست که مردم در پایان سال گذشته فکر می کردند." .

  اما همه خبرهای بدی نیستند. هفتاد و پنج میلیون دستگاه هنوز کمی بیشتر از آنچه اپل در H1 2020 ارسال کرده است. علاوه بر این ، برنامه های تولید 230 میلیون دستگاه در سال 2021 را تغییر نداده است ، که 11 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

  نیكی همچنین خاطر نشان می سازد كه در مواجهه با كمبودهای مربوط به همه گیری ، اپل با پرخاشگری به دنبال تهیه م componentلفه است. برآوردهای اولیه احتمالاً در تلاش برای تهیه قطعات سخت گیر بیشتر اندک بود.

  اعتبار تصویر: Mr.Mikla

خبرهای دیگر از اپل