خبر

 • تک بورد - ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند

  ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
  16 روز و 8 ساعت قبل

  نکات و نکات مهم: اگر تا به حال مرتب سازی آیکون های برنامه را در iPhone خود امتحان کرده اید ، می دانید که می تواند در قسمت عقب درد ناامیدکننده ای ایجاد کند. اپل با اضافه کردن یک صفحه نمایش مجازی آیفون به iTunes ، به کاربران اجازه می دهد تا برنامه ها را با موس خود مرتب کنند ، این روند تا حدودی ناخوشایند است. البته ، iTunes اکنون از بین رفته است ، بنابراین ما با این کار خسته کننده همراه هستیم تا برنا

  خوشبختانه ، کسی در TikTok در iOS 14 یک ایده قبلاً ناشناخته را مشاهده کرد که به شما امکان می دهد چندین برنامه را همزمان انتقال دهید. اپل هرگز این ویژگی را اعلام نکرده است ، و تا آنجا که ما می دانیم ، هیچ آزمایش کننده بتا یا داده کاوی هرگز آن را کشف نکرده اند.

  معمولاً انتقال برنامه ها به اطراف با فشار دادن طولانی مدت روی یک آیکون و انتخاب "ویرایش صفحه اصلی" انجام می شود صفحه "" یا فشار طولانی را تا زمانی که برنامه ها شروع به جیغ زدن کنند ادامه دهید. سپس برنامه مورد نظر را به لبه صفحه منتقل کنید تا به صفحه ای که می خواهید آن را قرار دهید برسید. سپس به صفحه قبلی بکشید و مراحل مربوط به هرکدام را که می خواهید منتقل کنید تکرار کنید.

  این ترفند به طور مشابه کار می کند ، اما با یک قدم به وسط روند اضافه می شود (در بالا). بعد از اینکه آیکون ها را به جیغ زدن درآورد ، یکی از برنامه هایی را که می خواهید منتقل کنید انتخاب کنید ، اما به جای اینکه آن را به لبه صفحه بکشید ، فقط کمی از جای خود خارج کنید. اکنون ، بدون اینکه انگشت خود را بلند کنید ، روی هر یک از نمادهای دیگری که می خواهید حرکت دهید ضربه بزنید. این برنامه ها را مشاهده خواهید کرد که در زیر انگشت خود نماد اولیه را نگه داشته اند. اکنون کل پشته را به لبه صفحه منتقل کنید تا به صفحه مقصد مورد نظر خود برسید و آنها را رها کنید. برنامه های منتقل شده به ترتیب معکوس که شما آنها را انتخاب کرده اید ، از چپ به راست در صفحه قرار می گیرند.

  متوجه شدیم که می توانید از این روش برای ایجاد سریع پوشه ها نیز استفاده کنید. برای انجام این کار ، مراحل مشابه را دنبال کنید ، اما پشته را به لبه صفحه نمی کشانید. درعوض ، پشته را به آخرین نمادی که می خواهید در پوشه قرار دهید منتقل کرده و روی آن قرار دهید. پس از حدود یک ثانیه ، iOS یک قسمت از پوشه مربع را باز می کند که آخرین برنامه از قبل قابل مشاهده است. بقیه آنها را اینجا آزاد کنید و voilà! پوشه فوری به طور متناوب می توانید پشته را روی آخرین نماد بیندازید تا فوراً یک پوشه (در بالا) ایجاد کنید.

  اعتبار تصویر: N.Z.Photography

خبرهای دیگر از اپل