خبر

 • تک بورد - تحلیلگر: فناوری Mini LED سال آینده به iPad Pro ، MacBooks 11 اینچی می آید

  تحلیلگر: فناوری Mini LED سال آینده به iPad Pro ، MacBooks 11 اینچی می آید
  6 روز و 23 ساعت قبل

  رو به جلو: جدیدترین iPad Pro به دلیل داشتن صفحه مینی ال ای دی باشکوه مورد ستایش قرار گرفته است ، اما فقط در مدل گران قیمت 12.9 اینچی موجود است. طبق گزارش جدید ، اپل قرار است نسخه مینی LED تبلت 11 اینچی خود را سال آینده معرفی کند ، زمانی که این فناوری به جدیدترین مک بوک های خود نیز اضافه خواهد کرد.

  در رویداد April Spring Loaded ، اپل شایعات طولانی مدت را در مورد iPad Pro بعدی با فناوری Mini LED و تراشه M1 تأیید کرد. تبلت بزرگتر و 12.9 اینچی دارای همان صفحه نمایش Liquid Retina XDR است که در ProDisplay XDR 5000 دلاری برای Mac Pro پیدا شده است. صفحه نمایش لمسی 10،000 LED Mini دارای 2596 منطقه کم نور محلی ، روشنایی 1000 نیت با اوج 1600 نیت و نسبت کنتراست میلیون به یک است.

  در یادداشتی به سرمایه گذاران (از طریق AppleInsider) ، تحلیلگران مشهور اپل مینگ چی کو گفت که صفحه نمایش شبکیه چشم مایع در سال آینده به آیپد 11 اینچی کاهش خواهد یافت. کوو می نویسد: "ما پیش بینی می کنیم که محصولات جدید مجهز به نمایشگرهای Mini LED در سال 2022 شامل 11 اینچ و 12.9 اینچ آیپد پرو باشد." /> تحلیلگر معتقد است اپل فناوری نمایش را به تعدادی از محصولات فشار می آورد دستگاه های آن کو گفت که مک بوک پرو های ورزشی 14 و 16 اینچی مینی ال ای دی در سه ماهه سوم سال 2021 به تولید انبوه می رسد و یک MacBook Air با صفحه نمایش مایع Retina XDR با طراحی مجدد در سال 2022 وارد بازار خواهد شد.

  گزارش شده است که تولید Mini LED پشت محدودیت های عرضه 12.9 اینچی iPad Pro قبل از راه اندازی بود و هنوز هم با سفارش از وب سایت اپل 2 تا 3 هفته زمان حمل و نقل دارد ، در حالی که مدل 11 اینچی 3 به 5 روز. امیدوارم با تولید بیشتر دستگاه های Mini LED اپل مشکلات برطرف شود.

خبرهای دیگر از اپل