خبر

 • تک بورد - به روزرسانی آینده iOS ، کالیبراسیون مجدد باتری را برای سری آیفون 11 به ارمغان می آورد

  به روزرسانی آینده iOS ، کالیبراسیون مجدد باتری را برای سری آیفون 11 به ارمغان می آورد
  22 روز و 8 ساعت قبل

  با شروع iOS 14.5 ، اپل شامل یک سیستم کالیبراسیون مجدد باتری برای آیفون 11 ، 11 پرو و ​​11 پرو مکس است که هدف آن تخمین بهتر از سلامتی باتری تلفن و توانایی عملکرد اوج در کاربران است. اپل می گوید برخی از کاربران به دلیل اشکال در سیستم گزارش سلامت باتری خود ، تخمین های نادرستی دریافت کرده اند و این کالیبراسیون مجدد - که ممکن است چند هفته طول بکشد - با گذشت زمان و با چرخه های شارژ معمولی برای به روزرسا

  بحث و جدال "باتری گیت" اپل طعم ترشی را برای بسیاری از کاربران آیفون به همراه داشت ، اما سرانجام آنها ویژگی مورد نیاز Battery Health را در iOS 11.3 به دست آوردند که اپل به تدریج در پشت صحنه آن را دستکاری می کند. این داده های سلامت باتری اکنون برای اکثر کاربران آیفون ضروری است و مورد توجه عمده خریداران موارد استفاده شده است.

  به نظر می رسد اطلاعات نمایش داده شده توسط سیستم گزارش سلامت باتری اپل ، تخمین های نادرستی را برای برخی نشان داده است کاربران سری 11 آیفون ، که به زودی دستگاه های آنها با به روزرسانی iOS 14.5 قادر به کالیبره مجدد باتری های خود هستند. اگرچه چنین ویژگی برای مدلهای سازگار (آیفون 6s تا آیفون 12) به طور گسترده مورد استقبال قرار گرفته است ، اما به نظر می رسد آیفون 11 ، 11 پرو و ​​11 پرو مکس تنها مدل هایی هستند که آن را دریافت می کنند ، یا حداقل اولین کسانی هستند که این کار را انجام می دهند.

خبرهای دیگر از اپل