خبر

 • تک بورد - به دلیل همه گیری اپل ، 1000 دلار پاداش به کارکنان خرده فروشی اهدا می شود

  به دلیل همه گیری اپل ، 1000 دلار پاداش به کارکنان خرده فروشی اهدا می شود
  1 روز و 10 ساعت قبل

  اپل ، یکی از شرکت هایی که موفق شد تا حد زیادی از تاثیر منفی اقتصادی بحران جاری بهداشت جهانی جلوگیری کند ، در حال برنامه ریزی برای اعطای پاداش به مبلغ 1000 دلار به کارکنان خرده فروشی خود است که در طول همه گیری کار می کردند.

  به گفته بلومبرگ ، کارکنان مراکز خرده فروشی شرکت فناوری که قبل از 31 مارس 2021 استخدام شده بودند ، مبلغ 1000 دلار پاداش دریافت خواهند کرد. کسانی که بعد از آن تاریخ عضو شده اند ، واجد شرایط دریافت 500 دلار پاداش هستند. در عین حال ، 200 دلار برای کارکنان جدید برای فصل خرید آینده دریافت می شود.

  هنگامی که ویروس کرونا در آغاز سال 2020 شروع شد ، مانند اکثر فروشگاه ها ، فروشگاه های اپل در موارد متعدد بسته شدند ، در حالی که هزینه ها بیشتر به سمت خرید آنلاین. هزاران نفر از کارگران به موقعیت های فروش آنلاین مهاجرت کردند - با در نظر گرفتن این موضوع ، فقط کارمندان فروشگاه اپل از پاداش برخوردار نیستند. AppleCare و کارکنان فروش آنلاین نیز از پاداش ناگهانی سهم می گیرند.

  https://techbord.com اپل به شما 1000 دلار پاداش به کارکنان خرده فروشی به دلیل همه گیری

  اپل عادت ندارد به کارکنان خرده فروشی خود پاداش دهد. آخرین پاداش در سال 2018 بود که اپل 2500 دلار در سهام محدود به بخش بزرگی از نیروی کار خود ، از جمله کسانی که در فروشگاه های خرده فروشی خود کار می کردند ، تقسیم کرد. این پاداش پس از اعمال تغییرات مالیاتی به اپل برای بازیابی پول از ذخایر عظیم نقدی فراساحل خود - نزدیک به 200 میلیارد دلار - با هزینه کاهش یافته ، اعطا شد.

  پاداش مالی که این بار اپل به نیروی کار خرده فروشی خود می دهد در میان یک سال رکورد شکن برای این شرکت. تقاضا برای محصولات اپل فقط در حال افزایش است ، همانطور که گزارش درآمد سال جاری نشان می دهد. در سه ماهه دوم مالی منتهی به 27 مارس 2021 ، درآمد رکورد 89.6 میلیارد دلار را گزارش کرد. سه ماهه بعدی که در ماه ژوئن به پایان رسید ، 81،4 میلیارد دلار درآمد داشت که نسبت به سال 2020 افزایش 36 درصدی را نشان می دهد. این دستگاه به تمام نیروی انسانی مورد نیاز خود نیاز دارد ، مخصوصاً با عرضه آیفون 13 آینده.

خبرهای دیگر از اپل