techbord.com به اصطلاح

PSA: خط آیفون 12 چند هفته است که از دسترس خارج شده است ، این بدان معناست که زمان آن فرا رسیده است تا اشکالات ظاهر شوند. در میان اولین شکایات چیزی است که از آن به عنوان نقص صفحه نمایش یاد می شود. با این حال ، این ممکن است یک ایراد نرم افزاری قابل رفع باشد ، بنابراین هنوز درخواست بازپرداخت نکنید.

برخی از کاربران آیفون 12 در تالارهای گفتمان پشتیبانی اپل از یک رنگ خاکستری یا مایل به سبز روی صفحه نمایش خود تحت برخی شرایط نوری شکایت دارند. به نظر می رسد این مشکل وقتی رخ می دهد که روشنایی صفحه نمایش زیر 90 درصد باشد. در این تنظیمات پایین ، صفحه های تاریک به جای اینکه سیاه و سفید باشند (در زیر) درخششی خاکستری / سبز به خود می گیرند.

برخی از کاربران در حال بازگشت و مبادله گوشی های جدید خود هستند فقط و فقط متوجه می شوند که جایگزین همان گوشی است. موضوع. این رفتار عده ای را بر این باور گذاشت که ممکن است خرابی صفحه نمایش در کل دستگاه باشد. با این حال ، MacRumors یک یادداشت داخلی به دست آورد که نشان می دهد اپل اصلاً به سخت افزار مربوط نیست.

https://techbord.com به اصطلاح آیفون 12  صفحه راه اندازی کاملاً سبز (سمت چپ) ، صفحه برنامه با روشنایی کم (وسط) ، همان برنامه با روشنایی بالا (راست) .

طبق سندی که به همه ارائه دهندگان خدمات مجاز اپل صادر شده ، کوپرتینو گفت که به خوبی از مشکل آگاه بوده و در حال رفع مشکل است. این شرکت به فن آوری ها توصیه کرده است که مبادله دستگاه را به دلیل این مسئله انجام ندهند. در عوض ، به آنها گفته می شود که مشتری را مطمئن سازند تا iOS همیشه به روز باشد.

اپل صریحاً اظهار نکرد که این یک مشکل نرم افزاری است ، اما توصیه های آن نشان می دهد که مربوط به iOS است. در واقع ، آیفون 11 در ماه ژوئن دچار مشکل مشابهی شد که اپل آن را با وصله ای در iOS نسخه 13.6.1 برطرف کرد.

بنابراین اگر آیفون 12 شما را از بین می برد ، صبور باشید و مطمئن شوید iOS را به روز نگه دارید و مشکل به زودی برطرف خواهد شد.

به اصطلاح "نقص صفحه نمایش" آیفون 12 ممکن است در واقع یک اشکال در iOS باشد
apple/به-اصطلاح-نقص-صفحه-نمایش-آیفون-12-ممکن-است-در-واقع-یک.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قاضی دادگاه منطقه به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد
techbord.com BioWare برای متمرکز کردن روی جلوه های بعدی Mass Effect و Dragon Age ، توسعه Anthem Next را متوقف می کند
techbord.com CD Projekt Red پس از حمله باج افزار ، وصله Cyberpunk 2077 v1.2 را به تأخیر می اندازد
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
techbord.com شایعات: سامسونگ امسال یک لپ تاپ مجهز به اگزینوس با گرافیک Radeon روانه بازار می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.