خبر

 • تک بورد - به اصطلاح

  به اصطلاح "نقص صفحه نمایش" آیفون 12 ممکن است در واقع یک اشکال در iOS باشد
  26 روز و 11 ساعت قبل

  PSA: خط آیفون 12 چند هفته است که از دسترس خارج شده است ، این بدان معناست که زمان آن فرا رسیده است تا اشکالات ظاهر شوند. در میان اولین شکایات چیزی است که از آن به عنوان نقص صفحه نمایش یاد می شود. با این حال ، این ممکن است یک ایراد نرم افزاری قابل رفع باشد ، بنابراین هنوز درخواست بازپرداخت نکنید.

  برخی از کاربران آیفون 12 در تالارهای گفتمان پشتیبانی اپل از یک رنگ خاکستری یا مایل به سبز روی صفحه نمایش خود تحت برخی شرایط نوری شکایت دارند. به نظر می رسد این مشکل وقتی رخ می دهد که روشنایی صفحه نمایش زیر 90 درصد باشد. در این تنظیمات پایین ، صفحه های تاریک به جای اینکه سیاه و سفید باشند (در زیر) درخششی خاکستری / سبز به خود می گیرند.

  برخی از کاربران در حال بازگشت و مبادله گوشی های جدید خود هستند فقط و فقط متوجه می شوند که جایگزین همان گوشی است. موضوع. این رفتار عده ای را بر این باور گذاشت که ممکن است خرابی صفحه نمایش در کل دستگاه باشد. با این حال ، MacRumors یک یادداشت داخلی به دست آورد که نشان می دهد اپل اصلاً به سخت افزار مربوط نیست.

  https://techbord.com به اصطلاح آیفون 12 صفحه راه اندازی کاملاً سبز (سمت چپ) ، صفحه برنامه با روشنایی کم (وسط) ، همان برنامه با روشنایی بالا (راست) .

  طبق سندی که به همه ارائه دهندگان خدمات مجاز اپل صادر شده ، کوپرتینو گفت که به خوبی از مشکل آگاه بوده و در حال رفع مشکل است. این شرکت به فن آوری ها توصیه کرده است که مبادله دستگاه را به دلیل این مسئله انجام ندهند. در عوض ، به آنها گفته می شود که مشتری را مطمئن سازند تا iOS همیشه به روز باشد.

  اپل صریحاً اظهار نکرد که این یک مشکل نرم افزاری است ، اما توصیه های آن نشان می دهد که مربوط به iOS است. در واقع ، آیفون 11 در ماه ژوئن دچار مشکل مشابهی شد که اپل آن را با وصله ای در iOS نسخه 13.6.1 برطرف کرد.

  بنابراین اگر آیفون 12 شما را از بین می برد ، صبور باشید و مطمئن شوید iOS را به روز نگه دارید و مشکل به زودی برطرف خواهد شد.

خبرهای دیگر از اپل