خبر

 • تک بورد - برنامه Photos of Apple در iOS 15 به شما امکان می دهد متن را مستقیماً از یک تصویر کپی کنید

  برنامه Photos of Apple در iOS 15 به شما امکان می دهد متن را مستقیماً از یک تصویر کپی کنید
  21 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل (WWDC) روز دوشنبه آغاز شد و با پیش نمایش آنچه در iOS 15 قرار دارد شروع می شود. آخرین نسخه سیستم عامل آیفون دارای اعلان های اصلاح شده ، بهبود پیام ها ، پشتیبانی از کلیدها و شرکت ها است. نشان های موجود در Wallet و موارد دیگر.

  یکی از ویژگی های جالب توجه جدید که به برنامه عکسهای بومی آیفون وارد می شود ، "" متن زنده "نامیده می شود." با استفاده از پردازنده AI پردازنده داخلی آیفون ، متن زنده می تواند تشخیص دهد نوشتاری که در عکسها یا عکسهای صفحه شما گرفته می شود. این می تواند بصری کلمات و عبارات را در سبک های مختلف ، از جمله اسکریپت ، مشخص کند. همچنین چندین زبان را می فهمد. اما متن زنده متن را تشخیص نمی دهد. نوشتن در عکسها با اجازه دادن به شما برای برجسته کردن و کپی کردن هر کلمه در داخل تصویر ، مفید است.

  به عنوان مثال ، بگویید معلم یا رئیس شما یادداشت ها یا موارد برجسته جلسه را روی تخته سفید نوشته است (نسخه نمایشی زیر) . به جای نوشتن دستی آنها ، یک عکس بگیرید یا دوربین iPhone خود را به سمت متن ببرید و دکمه Live Live را بزنید. با کشیدن انگشت ، متن را انتخاب کنید. پس از برجسته شدن رونوشت ، سپس چند گزینه پیش رو دارید.

  اگر MacBook خود را مفید دارید ، ویژگی Handoff اپل به شما امکان می دهد هر آنچه در کلیپ بورد iOS شماست را جایگزین کنید (فرمان + V) در هر سندی که در macOS استفاده می کنید. اگر MacBook خود را ندارید ، کافی است متن را در یادداشت ها یا نسخه iOS Pages قرار دهید. بعداً ، می توانید Notes یا Pages را در Mac خود باز کنید ، و به لطف iCloud متن کپی شده در آنجا قرار خواهد گرفت.

  یکی دیگر از ویژگی های جالب Live Live این است که می تواند شماره تلفن ها را تشخیص دهد. بگویید تصویری از مشاغلی دارید که شماره تلفن آن را در نمای خود ذکر کرده است. Live Text این شماره را به عنوان شماره تلفن شناسایی کرده و پیوندی برای آن ایجاد می کند. وقتی روی شماره عکس ضربه بزنید ، به طور خودکار برنامه تلفن را بالا می کشد و شماره را شماره می گیرد.

  من می توانم به هر سناریوی دیگری فکر کنم که Live Live به درد شما بخورد. کپی کردن یک سند فیزیکی در یک واژه پرداز برای ویرایش ، عکاسی از یک علامت یا منوی نوشته شده به زبان دیگر و ترجمه آن. احتمالات فقط به تصور سپرده شده است.

  اپل تاریخ انتشار iOS 15 را ذکر نکرده است ، اما به طور معمول تکرارهای عمده را در ماه سپتامبر آغاز می کند ، درست قبل یا در کنار جدیدترین آیفون.

خبرهای دیگر از اپل