خبر

 • تک بورد - برنامه های ثبت اختراع اپل واچ را بدون تاج دیجیتال تصور می کنند

  برنامه های ثبت اختراع اپل واچ را بدون تاج دیجیتال تصور می کنند


  24 روز و 6 ساعت قبل

  تاج دیجیتالی از زمان عرضه اولین نسخه در سال 2015 در اپل واچ یکی از اجزای اصلی آن بوده است. تاج دیجیتالی که پس از مدل‌سازی تاج ساعت‌های سنتی ساخته شده است، یک دکمه فیزیکی است که می‌توان آن را فشار داد یا چرخاند تا به ناوبری watchOS کمک کند. با این حال، اگر ایده ای از ثبت اختراع اخیر راه خود را به محصول نهایی پیدا کند، نسخه های آینده می توانند با یک حسگر نوری به جای تاج دیجیتال عرضه شوند.

  در یک درخواست ثبت اختراع که اخیراً منتشر شده است، اپل پیاده سازی ساعت را با یک سنسور نوری به جای تاج دیجیتال در نظر می گیرد. همانطور که Apple نشان می دهد، این سنسور می تواند برای کنترل های حرکتی و کمک به اندازه گیری های بیومتریک استفاده شود.

  https://techbord برنامه‌های ثبت <b>اختراع</b> .com اپل واچ را <b>بدون</b> تاج <b>دیجیتال</b> <b>تصور</b> می‌کنند

  حذف تاج دیجیتال می‌تواند املاک و مستغلات با ارزشی را در داخل پوشیدنی برای چیزهایی مانند باتری بزرگ‌تر آزاد کند. همچنین تعداد قطعات متحرک را کاهش می دهد و مقاومت در برابر آب را بیشتر می کند، درست مانند برداشتن شیار سیم کارت از آیفون.

  یک نگرانی مهم این است که آیا کنترل های حرکتی به اندازه کافی قابل اعتماد هستند که جایگزین یک دستگاه شوند یا خیر. دکمه فیزیکی، به خصوص یکی با سابقه ای که تاج در ساعت های مچی سنتی دارد. کنترل‌های ژست‌ها همیشه کمی حیله‌کننده به نظر می‌رسند - آیا اپل مایل است با شهرت ساعت برای یک حقه قمار کند؟

  نظر شما چیست؟ آیا اپل باید تاج دیجیتالی را کنار بگذارد و ساعت هوشمند خود را کمی ساده‌تر کند، یا این ویژگی است که کوپرتینویی با آن دست و پنجه نرم نمی‌کند؟

  اعتبار تصویر: Torsten Dettlaff، Pixabay


  تگ ها:

  برنامه , اختراع , بدون , دیجیتال , تصور


  v 32
خبرهای دیگر از اپل