خبر

 • تک بورد - برنامه صوتی اپل موزیک که فقط از سیری استفاده می کند اکنون با قیمت 5 دلار در ماه در دسترس است

  برنامه صوتی اپل موزیک که فقط از سیری استفاده می کند اکنون با قیمت 5 دلار در ماه در دسترس است


  1 ماه قبل

  اگر واقعاً عاشق دستیارهای صوتی هستید و تمایل دارید از آنها برای هر کاری که ممکن است در زندگی خود استفاده کنید - از جمله پخش موسیقی خود - ممکن است از شنیدن این که برنامه Apple Music فقط Siri اکنون به عنوان بخشی از iOS 15.2. این برنامه که "طرح صوتی" نامیده می شود، در مقایسه با سایر برنامه های غیر دانشجویی این سرویس، هزینه بسیار کمتری دارد، اما در نتیجه دارای معایبی است.

  ما چند ماه پیش طرح Voice را با جزئیات بیشتری پوشش دادیم، اما به طور خلاصه عملکرد آن را دوباره در اینجا خلاصه خواهیم کرد. اگر در این طرح ثبت‌نام کنید، فقط 5 دلار در ماه برای دسترسی نامحدود به 90 میلیون آهنگ Apple Music، "ده‌ها هزار لیست پخش" یا رادیوهای مختلف آن پرداخت خواهید کرد. ایستگاه‌ها.

  پس نکته مهم وجود دارد: شما فقط با درخواست از سیری می‌توانید به آن محتوا دسترسی داشته باشید تا آن را برای شما پخش کند. بسته به دستگاهی که برای پخش موسیقی استفاده می‌کنید، ممکن است نتوانید آن را با استفاده از کنترل‌های روی صفحه کنترل کنید. آیفون دستگاهی است که این ویژگی در آن کار می‌کند -- برای شروع یک آهنگ باید از سیری استفاده کنید، اما می‌توانید نوار پیشرفت را از طریق یک پانل روی صفحه (اما نه برنامه کامل Music) متوقف کنید، پخش کنید و تنظیم کنید. /p>


  تگ ها:

  برنامه , صوتی , موزیک , سیری , استفاده , اکنون , قیمت , دلار , دسترس


  v 15
خبرهای دیگر از اپل