خبر

 • تک بورد - برنامه سرمایه گذاری 430 میلیارد دلاری اپل شامل یک پردیس جدید کارولینای شمالی و 20 هزار فرصت شغلی است

  برنامه سرمایه گذاری 430 میلیارد دلاری اپل شامل یک پردیس جدید کارولینای شمالی و 20 هزار فرصت شغلی است
  16 روز و 23 ساعت قبل

  با توجه به رشد غیرمنتظره این شرکت از سال 2018 ، اپل قصد دارد بیش از 430 میلیارد دلار برای افزایش نیروی کار خود در ایالات متحده با 20،000 کارمند طی 5 سال آینده هزینه کند. این طرح سرمایه گذاری همچنین شامل توسعه زیرساخت های فعلی اپل و ساخت یک مرکز جدید تحقیق و توسعه در کارولینای شمالی است.

  در سال 2018 ، اپل از سرمایه گذاری 350 میلیارد دلاری برای ایجاد 20000 شغل جدید در مدت 5 سال خبر داد ، اما اوضاع بهتر از حد انتظار پیش رفت و منجر به بازنگری در طرح اصلی شد. امروز این شرکت آن را ارائه داده و به نظر می رسد اپل طی پنج سال آینده سرمایه گذاری خود را 80 میلیارد دلار افزایش دهد. این سرمایه گذاری با ایجاد و گسترش سایت های بیشتر در ایالات متحده ، ایجاد 20،000 فرصت شغلی و ارتقا the استفاده از تأمین کنندگان ملی به تحریک اقتصاد ایالات متحده کمک می کند.

  آخرین برنامه سرمایه گذاری اپل به این شرکت اجازه می دهد تا بیشتر مهندسی سیلیکون و فناوری 5G خود را توسعه دهد ، اما این همه نیست. این غول فناوری همچنین در نظر دارد سرمایه خود را صرف تأمین کنندگان ملی ، تولیدات Apple TV + کند و زیرساخت های فیزیکی خود را با مراکز داده جدید ، فضاهای اداری و دانشگاه و گسترش مراکز موجود جدید افزایش دهد. یک میلیارد دلار در کارولینای شمالی برای ایجاد یک پردیس جدید و یک مرکز توسعه در منطقه مثلث تحقیق. این سرمایه گذاری بیش از 3000 فرصت شغلی جدید را در زمینه هایی مانند یادگیری ماشین ، هوش مصنوعی ، مهندسی نرم افزار و موارد دیگر ایجاد خواهد کرد.

  https://techbord.com برنامه سرمایه گذاری 430 میلیارد دلاری اپل شامل یک پردیس جدید کارولینای شمالی و 20 هزار فرصت شغلی است علاوه بر کارولینای شمالی ، اپل در ایالت های دیگر از جمله کالیفرنیا ، کلرادو ، ماساچوست ، واشنگتن ، آیووا سرمایه گذاری خواهد کرد ، و تگزاس ، جایی که در حال ساخت یک مرکز داده جدید است که قرار است سال آینده افتتاح شود. ساخت و بهره برداری از امکانات جدید اپل به اهداف دوستانه محیط زیست این شرکت پایبند خواهد بود و استفاده از انرژی های سبز و تجدیدپذیر را ارتقا می بخشد.

  این شرکت همچنین در مناطقی مانند مهندسی سیلیکون ، 5G و تولید الکترونیک ، با بیش از 9000 تامین کننده و شرکت در سراسر ایالات متحده کار می کند. علاوه بر این ، اپل صندوق تولید پیشرفته خود را که در ایجاد فن آوری های جدید کاملاً موفق عمل کرده است ، ادامه خواهد داد.

  تیم کوک ، مدیرعامل اپل ، گفت که "در این لحظه بهبود و بازسازی ، اپل تعهد ما به نوآوری و تولید ایالات متحده با سرمایه گذاری نسلی که به جوامع در سراسر 50 ایالت رسیده است ، دو برابر شود. "وی همچنین افزود که اپل" در زمینه های پیشرفته شغل ایجاد می کند ... در نسل بعدی مشاغل جدید نوآورانه سرمایه گذاری می کند ، و در همه کارهای ما ، ساختن به سوی آینده ای سبزتر و عادلانه تر. ""

خبرهای دیگر از اپل