techbord.com برخی از دارندگان آیفون 12 در حال بی کاری شدن باتری های خود را در حال تخلیه سریع می دانند

مشکلی که در اوایل استفاده از فناوری وجود دارد این است که شما همه اشکالات و اشکالاتی را که آزمایش QA از دست داده است تجربه می کنید. آیفون 12 کمتر از دو ماه است که عرضه نشده است ، اما دارندگان دستگاه های خود با چندین مشکل مواجه شده اند. آخرین موارد شامل تخلیه باتری سریعتر از حد انتظار است.

به نظر می رسد آیفون 12 رفتار شاداب تری از خود نشان می دهد. چندین کاربر در فروم پشتیبانی اپل گزارش داده اند که باتری آنها حتی در حالت بیکار نیز به سرعت در حال تخلیه است. این مشکل اولین بار در تاریخ 25 اکتبر مورد توجه اپل قرار گرفت ، اما در چند روز گذشته چندین کاربر با مشکل مشابه روبرو شده اند.

در ابتدا ، پوستر اصلی فکر می کرد ممکن است به دلیل قرعه کشی اضافی از مودم 5G صورت گرفته است. کاربر استفاده از داده تلفن همراه را غیرفعال کرد اما تفاوت کمی در میزان تخلیه بیکار مشاهده کرد. پوسترهای دیگر حتی در حالت بسته بودن همه برنامه ها و تازه سازی برنامه در پس زمینه در تنظیمات ، متوجه نرخ تخلیه سریع مشابه شده اند.

https://techbord.com برخی از دارندگان آیفون 12 در حال بی مصرف شدن باتری خود در حال بی مصرف بودن در حال بیکار شدن هستند  یک تلفن در عرض 8.5 ساعت در حالی که تلفن از آن استفاده نمی شد از 98 درصد به 40 درصد رسید.

یک مالک ، که آیفون آن یک شبه 40 درصد در حال تخلیه است ، گفت که اپل تشخیص تلفن را انجام می دهد و همه چیز بررسی می شود ، به این معنی که هیچ مشکلی در سخت افزار قابل تشخیص نیست. بنابراین به نظر می رسد مربوط به نرم افزار باشد که خبر خوبی است. خبر بد این است که اپل اعلام نکرده است که می داند چه چیزی باعث تخلیه بیش از حد می شود و هیچ جدول زمانی برای رفع آن ندارد.

آیفون 12 اپل اخیراً از 23 اکتبر با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند راه اندازی. کمتر از یک ماه پس از انتشار ، مالکان شروع به شکایت از "نقص صفحه" کردند که باعث درخشش سبز یا خاکستری صفحه ای تاریک یا سیاه می شود. اپل گفت این نمایشگرهای معیوبی نیست ، بلکه یک اشکال در iOS است که قصد دارد آن را وصله کند.

همین اواخر دیروز ، هزاران کاربر آیفون 12 گزارش کرده اند که سیگنال های 5G و LTE کاهش یافته است. از زمان نوشتن این مقاله ، اپل اعلام نکرده است که می داند چه چیزی باعث از بین رفتن پوشش تلفن همراه شده است.

اعتبار تصویر: پریماکوف

برخی از دارندگان آیفون 12 در حال بی کاری شدن باتری های خود را در حال تخلیه سریع می دانند
apple/برخی-از-دارندگان-آیفون-12-در-حال-بی-کاری-شدن-باتری-های-خود.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.