خبر

 • تک بورد - برخی از بهترین ویژگی های macOS Monterey با Mac های مبتنی بر Intel کار نمی کنند

  برخی از بهترین ویژگی های macOS Monterey با Mac های مبتنی بر Intel کار نمی کنند
  25 روز و 11 ساعت قبل

  macOS بعدی دارای ویژگی های بسیار جالبی است ، اما چندین مورد فقط با سیلیکون M1 جدید سازگار هستند. با توجه به اینکه Mac های M1 در حال حاضر بخش کوچکی از مشتریان اپل را تشکیل می دهند ، تا حدودی غیر قابل توضیح است. کوتاه و خشک نگاه داشتن صاحبان مک مستقر در اینتل ، کوته نظر به نظر می رسد.

  اپل در hype آخرین سخت افزار و نرم افزار خود بسیار عالی عمل می کند. کریگ فدریگی این مهارت را به نمایش گذاشت که آدرس اصلی اپل برای WWDC 2021 راه اندازی شده است. متن زنده ، کنترل جهانی و نقشه های سه بعدی دقیق به عنوان یکی از ضروریات macOS Monterey بازی می شدند. با این وجود ، یک مشکل وجود دارد.

  در حالی که فدریگی در هنگام افشای آن اشاره ای نکرده است ، بسیاری از ویژگی های شایسته اعتیاد به مونتری با Mac های مبتنی بر Intel سازگار نیست. این واقعیت فقط پس از خواندن پاورقی های چاپ شده در صفحه پیش نمایش Monterey اپل که روز دوشنبه پس از ارائه ارسال شد ، آشکار شد.

   https://techbord.com برخی از بهترین ویژگی های macOS Monterey با Mac های مبتنی بر Intel کار نمی کند متن را در تصاویر مانند آنچه در یک سند بود رفتار کنید با Live Live ، اما فقط در Mac های M1.

  در حالی که جدیدترین نسخه سیستم عامل Mac در Mac های قدیمی اینتل اجرا می شود ، برخی از ویژگی ها وجود ندارد ، از جمله موارد ذکر شده در بالا ، Universal Control استثنا است. موارد دیگری که پاورقی اپل به عنوان ناسازگار ذکر شده است ، عبارتند از:

  حالت عمودی FaceTime جهان تعاملی در نقشه ها بدون محدودیت زمانی برای دستگاه دیکته دستگاه با مکینتاش M1 به عملکرد کامل Monterey دسترسی خواهید داشت. اولین Mac های دارای سیلیکون داخلی فقط پاییز سال گذشته وارد شدند و اپل هنوز بقیه خط تولید خود را به SoC های جدید تبدیل نکرده است ، اگرچه آنها برای رفع این مشکل سریع حرکت می کنند. بعلاوه ، آن دسته از مشتریانی که سخت افزارهای اخیراً خریداری شده یا کمی قدیمی تر دارند ، اکنون انگیزه کمتری برای ارتقا به Monterey دارند. مرکز کنترل اکنون یک نشانگر ضبط دارد که به شما می گوید چه زمانی یک برنامه از میکروفن شما استفاده می کند. ویژگی میانبرها برای اتوماسیون کارها با سیلیکون اینتل کار خواهد کرد ، همچنین "AirPlay to Mac". "با این حال ، فدریگی این موارد را مانند" موارد ضروری "منفجر نمی کند مانند دیگران.

  < p> واضح است که اپل macOS را به سمت آینده سخت افزار خود پیش می برد. جای تاسف است که وقتی فقط بخش کوچکی از کاربرانش از آن لذت می برند ، این کار را انجام داده است.

خبرهای دیگر از اپل