خبر

 • تک بورد - برآورد می شود 10 درصد از کاربران آیفون اکنون اپل واچ استفاده می کنند

  برآورد می شود 10 درصد از کاربران آیفون اکنون اپل واچ استفاده می کنند
  12 روز و 1 ساعت قبل

  در برابر این مخالفت: بسیاری از افراد در صنعت فناوری هنگام شروع به کار در بازار از اوایل سال 2010 نسبت به مفید بودن ساعت های هوشمند بدبین بودند. اولین اپل واچ در سال 2015 به چرخش متن کمک کرد و طی سالها ، اپل کاربردهای زیادی برای پوشیدنی پیدا کرد ، یعنی در گروه بهداشت و تناسب اندام.

  پنج سال و نیم طول کشید اما پایگاه نصب شده برای Apple Watch سرانجام به گفته یک تحلیلگر اپل ، علامت 100 میلیون کاربر را از بین برد.

  نیل سایبارت ، که Above Avalon را در 2014 برای تجزیه و تحلیل اپل از نظر مالی و تجاری ، در یک پست اخیر گفت که تصویب اپل واچ در سال های اخیر سرعت گرفته است. داده های تحلیلگران نشان می دهد که 30 میلیون نفر در سال 2020 اپل واچ را شروع کرده اند ، رقمی که تقریباً از تعداد پوشندگان جدید در سال های 2015 ، 2016 و 2017 فراتر رفته است.

   https://techbord.com برآورد می شود 10 درصد از کاربران آیفون اکنون اپل واچ استفاده می کنند

  Cybart تصور می کند تقریباً 10 درصد از کاربران آیفون از اواخر سال 2020 از اپل واچ استفاده می کنند. در ایالات متحده این نسبت نزدیک به 35 درصد است.

  اگر دقیق باشد ، باعث می شود Apple Watch چهارمین شرکت باشد بزرگترین محصول از نظر پایه نصب شده در پشت آیفون ، آیپد و مک. و اگر نتایج گذشته نشان دهنده عملکرد آینده باشد ، Apple Watch می تواند از Mac سال گذشته پیشی بگیرد.

  اعتبار تصویر: oasisamuel ، Twin Design

خبرهای دیگر از اپل