techbord.com با ممانعت از ممنوعیت توسعه دهندگان ، اپل در ساخت بازی روز PubG در Epic تلاش می کند

تحریریه: وقتی چند هفته پیش جنجال بین اپیک و اپل شروع شد ، من در گزارش خود گفتم: "کمربندهای خود را ببندید. اوضاع در حال زشت شدن است." و اینها هم شده اند.

تنها چند روز پس از شروع جنگ اپل / حماسه ، کوپرتینو قول داد که حساب توسعه دهندگان رقیب خود را لغو کند ، مگر اینکه Epic "نقض های خود را" درمان کند ، و اشاره به سیستم پرداخت جایگزین Epic به طور خلاصه در Fortnite داشت. Titan tech به Epic تا امروز ، 28 آگوست فرصت داد تا در صفوف خود قرار گیرد ، در غیر این صورت توسعه دهندگان Unreal Engine در App Store به پایان رسید.

یک قاضی برای این اقدام قرار منع تعقیب صادر کرد ، بنابراین اپل با خیرخواهی تلافی کرد امروز با حضور PUBG ، رقیب نبرد سلطنتی Fortnite در صفحه اصلی فروشگاه App ، ضرر کنید. این ویژگی ها معمولاً شامل یک مقاله مختصر در مورد بازی با پیوندهایی برای بارگیری آن است.

دوره جدیدی ازPUBGMOBILE در حال آمدن است ، شامل یک بازنگری نقشه Erangel و یک ظاهر جدید جسورانه. نگاهی اجمالی منحصر به فرد در اینجا را ببینید. https://t.co/ZmcDm6zKQR

- فروشگاه App (AppStore) 28 آگوست 2020

اپل آن را به عنوان یک "زیرچشمی نگاه کردن" قاب کرد ، اما احتمال تصادف آن بسیار ناچیز است. علاوه بر این ، PUBG توسط Unreal Engine 4 تأمین می شود و در مورد سیلی به صورت خود صحبت کنید. به نظر می رسد که این یک ضربه دیگر از طرف اپل است تا زیر پوست مدیر عامل شرکت اپیک گیم تیم سوئینی قرار بگیرد.

تا این مرحله ، اپیک عمدتا با ارائه یک تخلف قانونی ، با حمایت یک حمله رعد اسا علاوه بر طرح دعوی تسویه حساب پیش پرداخت که بلافاصله پس از حذف Fortnite تشکیل شد ، همچنین برای جلوگیری از تحریم توسعه دهندگان قلدر دره سیلیکون شکایت کرد.

Apple Fortnite را از فروشگاه App حذف کرد و به Epic اطلاع داده است كه روز جمعه ، 28 آگوست ، اپل تمام حساب های برنامه نویس ما را خاتمه می دهد و Epic را از ابزارهای توسعه iOS و Mac قطع می كند. ما از دادگاه می خواهیم که این قصاص را متوقف کند. جزئیات در اینجا: https://t.co/3br1EHmyd8

- اتاق خبر Epic Games News (EpicNewsroom) 17 آگوست 2020

اوایل این هفته ، قاضی با صدور قرار موقت علیه اپل مانع از قطع غیرواقعی آن شد توسعه دهندگان با این حال ، در همان حکم ، قاضی گفت که Fortnite فعلاً از فروشگاه App خارج خواهد شد.

پرونده و جنگ هنوز پایان نیافته است. حکم این هفته فقط از جلسه دادرسی مقدماتی در مورد قرارهای منع تعقیب بود. دادگاه می خواهد اطمینان حاصل کند که بازار عادلانه ای بین دو شرکت در حالی که رسیدگی به این دادخواست را انجام می دهد می تواند فعالیت کند.

در این میان ، دیدن حشره های زشت بیشتری بین دو شرکت هنگام تلاش برای ایجاد تعجب آور نخواهد بود. هر یک از دیگر مانند یک شرور به نظر می رسند ، مانند اینکه اپل جنگ ایمیل خود را با سوئینی پخش می کند.

با ممانعت از ممنوعیت توسعه دهندگان ، اپل در ساخت بازی روز PubG در Epic تلاش می کند
apple/با-ممانعت-از-ممنوعیت-توسعه-دهندگان-اپل-در-ساخت-بازی-روز.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.