خبر

 • تک بورد - با این شیرجه عمیق 350 صفحه ای ، همه چیز درباره M1 اپل بیاموزید

  با این شیرجه عمیق 350 صفحه ای ، همه چیز درباره M1 اپل بیاموزید
  7 روز و 19 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: ماینارد هندلی ، توسعه دهنده سابق QuickTime اپل ، تجزیه و تحلیل اولیه سیستم M1 اپل را بر روی تراشه (SoC) منتشر کرده است. امید هندلی این است که تحقیقی که او ارائه کرده است بتواند به دیگران کمک کند تا زمان کمتری را برای اختراع چرخ صرف کنند و زمان بیشتری را برای یادگیری سخت افزار نسل بعدی اپل در نهایت رسیدن آن استفاده کنند.

  تجزیه و تحلیل فنی Handley شامل آزمایش های متعدد و مطالعه زیاد در مورد اختراعات اپل و ادبیات مربوطه بود. این نوعی شیرجه عمیق است که به احتمال زیاد فقط برای علاقه مندان سخت افزار جدی و انواع مهندسی جذاب خواهد بود - ما در اینجا 350 صفحه صحبت می کنیم و دوباره ، این فقط نسخه 0.70 است.

  همچنین بخوانید: Apple M1: چرا اهمیت دارد

  اگر به خاطر داشته باشید ، اپل در اواسط سال 2020 اعلام کرد قصد دارد به سیلیکون سفارشی مبتنی بر ARM تغییر کند. اولین سیستم های مجهز به M1 SoC جدید برای تعطیلات به موقع وارد شدند و از نظر عملکرد و کارایی در مقایسه با CPU های x86 سنتی اینتل و AMD بسیار تاثیرگذار بودند. این رویکرد باعث شده تا افرادی که خارج از اکوسیستم اپل هستند در مورد M1 SoC هیجان زده نشوند ، زیرا این سیستم فقط با سیستم عامل اپل کار می کند. با این وجود ، پیشرفت هایی در این زمینه صورت گرفته است ، زیرا گروهی اخیراً موفق به نصب لینوکس با استفاده از M1 شده اند. .

  در مورد M2 شایعه شده ، اکثر مردم انتظار دارند که در نیمه اول سال 2022 وارد بازار شود ، شاید در MacBook Air بازطراحی شده. گفته می شود که یک M1X برای Mac های رده بالاتر نیز در حال کار است.

خبرهای دیگر از اپل