techbord.com باندهای جدید Solo Loop اپل باید با ساعت بازگردانده شوند تا تعویض شوند

Facepalm: با تشکر از سیاست های اپل ، مشتریان هرگز نگران پرداخت هزینه برای تعمیر یک محصول اپل در صورت عدم تنظیم اشتباه باشند. نگران نباشید ، آن را به عقب بفرستید ، و شرکت دوباره آن را پیکربندی می کند. متأسفانه ، این سیاست حکم می کند که تمام عقل سلیم از پنجره اجزای قابل جدا شدن پرتاب شود ، همانطور که کاربران اپل واچ با باند حلقه Solo Loop اندازه گیری شده خود درمی یابند.

همراه با اپل واچ سری 6 ، اپل باند ساعت جدیدی را به نام Solo Loop معرفی کرد. فاقد بست است و در عوض از یک پلیمر الاستیک ساخته شده است ، بنابراین کاربران می توانند ساعت خود را خاموش و روشن کنند. با این وجود همه آنها متناسب نیستند. نه اندازه مختلف وجود دارد ، از 4 تا 12.

مشکل این است که اگر مشتری اندازه اشتباه را سفارش دهد ، باید کل بسته را به اپل ارسال کند. به جای اینکه فقط حلقه Solo 9 را برای جایگزینی با سایز 10 به عقب برگردانید و در حین انتظار باند دیگری بپوشید ، باید ساعت و باند را به عقب بفرستید تا فن آوری های اپل بتوانند Solo Loop را به درستی برای شما نصب کنند.

حداقل شخص پشتیبانی کننده اپل با من موافق است. pic.twitter.com/WRn8NtDmue

- الی هوداپ (hodapp) 21 سپتامبر 2020

اشتباه نکنید. این باند ها دقیقاً مانند باند های معمولی روشن و خاموش می شوند ، اما در این حالت ، از آنجا که Solo Loop "برای سفارش پیکربندی شده " است ، به این معنی که شما اندازه را انتخاب می کنید ، طبق سیاست Apple ، کل محتوای بسته باید برگردانده شود.

همانطور که ایل هوداپ ، معاون رئیس GameClub کشف کرد ، تلاش برای منطق با خدمات مشتری اپل یک تلاش بی نتیجه است. هوداپ با فهمیدن اینکه باید کل بسته را پس دهد ، به نماینده گفت که "دیوانه" است که وی باید کل کار را برای باند یک اندازه کوچکتر بازگرداند.

https://techbord.com باندهای جدید حلقه Solo Loop اپل باید با ساعت بازگردانده شوند تا تعویض شوند

نماینده CS گفت: "بله ، کاملاً با شما موافقم." "اما اپل از آنجا که به عنوان یک پیکربندی برای سفارش خرید در نظر گرفته شده است ، خط مشی دارد. "

اگر اشتباهات در اندازه گیری به اشتباه کاربر باشد ، ممکن است بد نباشد با این حال ، اپل دارای یک راهنمای اندازه گیری قابل چاپ است که به دور مچ دست می پیچد. اگر اندازه شما در این بین قرار بگیرد ، آیا به دنبال اندازه بزرگتر یا کوچکتر هستید. هوداپ می گوید کوچک باش ، اما حتی در آن صورت ، ممکن است باند شما خیلی شل باشد. چندین کاربر با استفاده از راهنما به باندهای دو اندازه خیلی بزرگ ختم شدند.

فرمول برای بدست آوردن یک حلقه انفرادی مناسب! ******* اندازه باند = n-2! ********** جایی که n = اندازه راهنما! با تشکر ازijustineMKBHD PS: موضوعات مورد علاقه عمومی!

- Aishwarye Kumar (AishwaryeKumar) 22 سپتامبر 2020

"تعجب می کنید که چگونه فیاسکو اندازه حلقه انفرادی بافته شده وارد عمل شد. این خیلی اپل نیست مانند ، "یکی از کاربران گفت. "من اندازه 7 را اندازه گیری کردم اما برای تناسب اندام خوب به 5 نیاز دارم. این مسخره است. "

بدتر از این است ، با توجه به شکایات مشتری در توییتر ، زمان انتظار در هفته اندازه گیری می شود یا ماه ها. برای جلوگیری از انتظار ، اپل گفت که کاربران می توانند ساعت خود را به یک فروشگاه خرده فروشی برسانند تا شخصاً مبادله شود. با این وجود ، یک تمرین ساده عقل سلیم در اینجا که به مشتریان امکان می دهد ساعت خود را هنگام انتظار برای بازگشت نگه دارند ، مشکل را یک شبه حل می کند.

باندهای جدید Solo Loop اپل باید با ساعت بازگردانده شوند تا تعویض شوند
apple/باندهای-جدید-solo-loop-اپل-باید-با-ساعت-بازگردانده-شوند-تا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بازی های PlayStation 2 در Xbox Series S کاملاً خوب بازی می کنند
techbord.com اریکسون: عرضه 5G تا پایان سال 1 میلیارد نفر را پوشش می دهد
techbord.com سرمایه گذاران سنتی در حال تقویت آخرین تجمع بیت کوین هستند
techbord.com گروه Scalper مفتخر به خرید 1000 کنسول Xbox Series X در آخر هفته سیاه جمعه است
techbord.com آیا می دانید: سگا بسیاری از نمونه های اولیه دهه 90 خود را به نام سیارات نامگذاری کرده است
techbord.com گزارش شده است که شیائومی در Q3 2020 تعداد بیشتری گوشی هوشمند از اپل فروخته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.