خبر

 • تک بورد - باندهای جدید Solo Loop اپل باید با ساعت بازگردانده شوند تا تعویض شوند

  باندهای جدید Solo Loop اپل باید با ساعت بازگردانده شوند تا تعویض شوند
  4 روز و 9 ساعت قبل

  Facepalm: با تشکر از سیاست های اپل ، مشتریان هرگز نگران پرداخت هزینه برای تعمیر یک محصول اپل در صورت عدم تنظیم اشتباه باشند. نگران نباشید ، آن را به عقب بفرستید ، و شرکت دوباره آن را پیکربندی می کند. متأسفانه ، این سیاست حکم می کند که تمام عقل سلیم از پنجره اجزای قابل جدا شدن پرتاب شود ، همانطور که کاربران اپل واچ با باند حلقه Solo Loop اندازه گیری شده خود درمی یابند.

  همراه با اپل واچ سری 6 ، اپل باند ساعت جدیدی را به نام Solo Loop معرفی کرد. فاقد بست است و در عوض از یک پلیمر الاستیک ساخته شده است ، بنابراین کاربران می توانند ساعت خود را خاموش و روشن کنند. با این وجود همه آنها متناسب نیستند. نه اندازه مختلف وجود دارد ، از 4 تا 12.

  مشکل این است که اگر مشتری اندازه اشتباه را سفارش دهد ، باید کل بسته را به اپل ارسال کند. به جای اینکه فقط حلقه Solo 9 را برای جایگزینی با سایز 10 به عقب برگردانید و در حین انتظار باند دیگری بپوشید ، باید ساعت و باند را به عقب بفرستید تا فن آوری های اپل بتوانند Solo Loop را به درستی برای شما نصب کنند.

  حداقل شخص پشتیبانی کننده اپل با من موافق است. pic.twitter.com/WRn8NtDmue

  - الی هوداپ (hodapp) 21 سپتامبر 2020

  اشتباه نکنید. این باند ها دقیقاً مانند باند های معمولی روشن و خاموش می شوند ، اما در این حالت ، از آنجا که Solo Loop "برای سفارش پیکربندی شده " است ، به این معنی که شما اندازه را انتخاب می کنید ، طبق سیاست Apple ، کل محتوای بسته باید برگردانده شود.

  همانطور که ایل هوداپ ، معاون رئیس GameClub کشف کرد ، تلاش برای منطق با خدمات مشتری اپل یک تلاش بی نتیجه است. هوداپ با فهمیدن اینکه باید کل بسته را پس دهد ، به نماینده گفت که "دیوانه" است که وی باید کل کار را برای باند یک اندازه کوچکتر بازگرداند.

  https://techbord.com باندهای جدید حلقه Solo Loop اپل باید با ساعت بازگردانده شوند تا تعویض شوند

  نماینده CS گفت: "بله ، کاملاً با شما موافقم." "اما اپل از آنجا که به عنوان یک پیکربندی برای سفارش خرید در نظر گرفته شده است ، خط مشی دارد. "

  اگر اشتباهات در اندازه گیری به اشتباه کاربر باشد ، ممکن است بد نباشد با این حال ، اپل دارای یک راهنمای اندازه گیری قابل چاپ است که به دور مچ دست می پیچد. اگر اندازه شما در این بین قرار بگیرد ، آیا به دنبال اندازه بزرگتر یا کوچکتر هستید. هوداپ می گوید کوچک باش ، اما حتی در آن صورت ، ممکن است باند شما خیلی شل باشد. چندین کاربر با استفاده از راهنما به باندهای دو اندازه خیلی بزرگ ختم شدند.

  فرمول برای بدست آوردن یک حلقه انفرادی مناسب! ******* اندازه باند = n-2! ********** جایی که n = اندازه راهنما! با تشکر ازijustineMKBHD PS: موضوعات مورد علاقه عمومی!

  - Aishwarye Kumar (AishwaryeKumar) 22 سپتامبر 2020

  "تعجب می کنید که چگونه فیاسکو اندازه حلقه انفرادی بافته شده وارد عمل شد. این خیلی اپل نیست مانند ، "یکی از کاربران گفت. "من اندازه 7 را اندازه گیری کردم اما برای تناسب اندام خوب به 5 نیاز دارم. این مسخره است. "

  بدتر از این است ، با توجه به شکایات مشتری در توییتر ، زمان انتظار در هفته اندازه گیری می شود یا ماه ها. برای جلوگیری از انتظار ، اپل گفت که کاربران می توانند ساعت خود را به یک فروشگاه خرده فروشی برسانند تا شخصاً مبادله شود. با این وجود ، یک تمرین ساده عقل سلیم در اینجا که به مشتریان امکان می دهد ساعت خود را هنگام انتظار برای بازگشت نگه دارند ، مشکل را یک شبه حل می کند.

خبرهای دیگر از اپل