خبر

 • تک بورد - بازنشانی به تنظیمات کارخانه در Monterey نیازی به اصلاح مجدد یا نصب مجدد macOS ندارد

  بازنشانی به تنظیمات کارخانه در Monterey نیازی به اصلاح مجدد یا نصب مجدد macOS ندارد
  3 روز و 10 ساعت قبل

  اپل کنفرانس جهانی توسعه دهندگان خود را روز دوشنبه با سخنرانی اصلی آنچه در همه سیستم عامل های آن درج شده است ، افتتاح کرد. این تیم بسیاری از ویژگی های جدید مانند Live Text را برای macOS و iOS و Universal Control را برای macOS و iPadOS پوشش داده است. با این حال ، تیم وقت نداشت تا تمام تغییرات را در هر سیستم پوشش دهد.

  حتی وقتی WWDC 2021 به نتیجه جمعه می رسد ، ما هنوز چیزهای مختلفی را از سمینارهای توسعه دهنده ای که اپل در طول هفته برگزار کرده است یاد می گیریم و یادداشت های انتشار را ترکیب می کنیم. ویژگی جدیدی برای macOS Monterey که خدمه آن را دوشنبه پوشش نداد ، امکان تنظیم مجدد Mac در شرایط کارخانه بدون نیاز به قالب بندی درایو یا نصب مجدد macOS است.

  در System Preferences ، کاربران متوجه می شوند گزینه جدیدی با عنوان "پاک کردن تمام محتویات و تنظیمات". "" این گزینه نمایه های کاربر ، داده ها و همه برنامه ها را حذف می کند. همچنین همه تنظیمات را به حالت پیش فرض کارخانه بازگرداند. این فرایند زمانبر فرمت کردن HDD / SDD و نصب مجدد macOS را از بین می برد.

  https://techbord.com بازنشانی به تنظیمات کارخانه در Monterey نیازی به اصلاح مجدد یا نصب مجدد macOS

  ندارد اما امنیت آن چقدر است؟ داده ها هرگز از درایو محو نمی شوند مگر اینکه صفر شوند. بنابراین روش مونتری معمولاً برای کسانی که می خواهند دستگاه خود را بفروشند ترجیح داده نمی شود. با این حال ، از زمان استفاده اپل از تراشه امنیتی T2 (و اکنون در M1 پخته شده است) ، داده های موجود در درایو Mac رمزگذاری می شوند و روند پاک کردن تمام داده های کاربر نیز کلیدها را از بین می برد. اپل ادعا می کند که کاملاً ایمن است و امکان بازیابی اطلاعات وجود ندارد.

  این ویژگی فاکتور واو را ندارد ، مثلاً نسخه ی نمایشی کنترل جهانی ، به همین دلیل کریگ فدریگی آن را در سخنرانی با این حال ، مدیران سیستم که گاهاً مجبورند ماهانه چندین رایانه را برای کارمندان جدید تنظیم مجدد کنند ، احتمالاً این گزینه را تحسین می کنند که باید سرعت کار آنها را به میزان قابل توجهی تسریع کند.

خبرهای دیگر از اپل