خبر

 • تک بورد - بازار ساعت های هوشمند در حال رشد است ، اپل واچ هنوز غالب است

  بازار ساعت های هوشمند در حال رشد است ، اپل واچ هنوز غالب است
  19 روز و 21 ساعت قبل

  اپل به دلیل کمبود اپل واچ SE و تمرکز این شرکت در ساخت اپل واچ به بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم اپل ، همچنان در بازار ساعت های هوشمند تسلط خود را ادامه می دهد. گوگل می خواهد از اهرم Fitbit خود استفاده کند و از سامسونگ کمک کند تا نیروگاه پوشیدنی را به چالش بکشد در حالی که اشتهای مصرف کننده هنوز قوی است. اینکه کسی می تواند در استفاده از اکوسیستم Wear OS موفق عمل کند یا نه ، حدس کسی است.

  آخرین گزارش بازار از Counterpoint Research نشان می دهد محموله های جهانی ساعت هوشمند برای سه ماه منتهی به مارس 35٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافته است ، که نشان می دهد تقاضای مصرف کنندگان برای این گروه هنوز قوی است. در همان زمان ، بازار شاهد ادغام بیشتر در میان مارک های برتر بود ، که پس از ادغام اخیر بین سیستم عامل Wear سیستم عامل Google و سیستم عامل Tizen سامسونگ فقط سرعت بیشتری می گیرد.

  Apple Watch هنوز یک نقطه روشن است ، زیرا یک سوم از کل محموله های ساعت های هوشمند را در سه ماهه اول سال جاری به خود اختصاص داده است. در مدت مشابه سال گذشته ، این میزان 30.3 درصد از سهم بازار بود ، بنابراین ما در مورد افزایش متوسط ​​نسبت به سال گذشته صحبت می کنیم. Counterpoint \ 's Sujeong Lim می گوید اپل به لطف تقاضای زیاد Apple Watch Series 6 و معرفی به موقع Watch SE به رشد خود ادامه داده است.

   https://techbord.com بازار ساعت های هوشمند در حال رشد است ، اپل واچ هنوز تسلط دارد

  سامسونگ ، که سالها بعد از اپل در بازار ساعت های هوشمند دوم است ، شاهد رشد محموله های 27 درصدی سالانه خود بود که عمدتا به محبوبیت Galaxy Watch 3 و Galaxy Watch Active دامن می زند. با این حال ، غول فناوری کره جنوبی در طی Q1 2021 سهم بازار خود را از دست داد زیرا یک پیشنهاد میان رده برابر برای تقابل با Apple Watch SE ندارد.

  Wear OS و Tizen نیز ضررهای جزئی دیدند در سهم بازار ، اما گوگل و سامسونگ اخیراً اعلام کرده اند که این دو سیستم عامل را کنار هم قرار داده اند. این شرکت ها برای ایجاد یک سیستم عامل ساعت هوشمند کلی برای سیستم عامل Android در تلاشند تا توسعه دهندگان را برای ایجاد برنامه های بیشتر و تقویت اکوسیستم Wear OS قوی تر کنند.

  تسلط دارد گوگل در حال حاضر صاحب Fitbit است و قصد دارد از تجربه خود در زمینه پوشیدنی های تناسب اندام و پزشکی از راه دور استفاده کند. در اصل ، این تلفیق سه اکوسیستم است - Fitbit ، Tizen و Wear OS. به طور جداگانه ، آنها تصویب نسبتاً متوسطی را دیدند و در مقایسه با اپل واچ سود کمتری به دست آوردند.

  جالب خواهد بود که ببینید آیا جمع کردن آنها برای جلب نظر بیشتر مصرف کنندگان به سمت Wear OS کافی است ، اما این بستگی دارد عمدتا در Google است که به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تجربه Android به جای گسترش اختیاری آن ، با آن برخورد می کند.

خبرهای دیگر از اپل