خبر

 • تک بورد - این گزارش می گوید ، تقریباً دو درصد از برنامه های پردرآمد آیفون کلاهبرداری هستند

  این گزارش می گوید ، تقریباً دو درصد از برنامه های پردرآمد آیفون کلاهبرداری هستند
  6 روز و 10 ساعت قبل

  همه ما می دانیم که پیوست های ایمیل افرادی را که نمی شناسیم باز نکنیم و هنگام باز کردن پیغام از افرادی که می شناسیم ، مراقب باشیم ، اما در مورد نرم افزارهای فروشگاه های برنامه تلفن هایمان چه باید کرد؟ فقط در بازار اپل 1.8 میلیارد برنامه وجود دارد. ما باید به سازندگان تلفن های خود اطمینان داشته باشیم که نرم افزارهای مخرب را به خوبی بررسی می کنند ، اما هیچ نمایشگری نمی تواند عالی باشد.

  تحقیقی توسط واشنگتن پست نشان داد که 18 مورد از 1000 برنامه پردرآمد در App Store اپل کلاهبرداری از یک سایه یا دیگری هستند. به عنوان مثال ، یک خواننده کد QR کاربران را "فریب" داده و در هر هفته 4.99 دلار برای خدمتی که دوربین آیفون بطور طبیعی انجام می دهد ، پرداخت می کند. برنامه دیگری ادعا کرد که VPN است اما در واقع به کاربران هشدارهای "ویروسی " غلط داده و آنها را وادار به بارگیری یک برنامه گران قیمت و غیرضروری می کند. ویترین فروشگاه که فروشگاه 30 درصد آن را به خود اختصاص داده است. اپل پس از تماس WaPo با آنها در مورد آنها ، 12 برنامه از 18 برنامه را حذف کرد.

  "ما توسعه دهندگان را با استانداردهای بالا نگه می داریم تا App Store را به یک مکان امن و مطمئن برای بارگیری نرم افزار توسط مشتریان نگه داریم ، و ما همیشه این کار را خواهیم کرد. اقدام علیه برنامه هایی که به کاربران آسیب می رسانند ، "سخنگوی اپل ، Fred Sainz به پست گفت. "اپل صنعت را با شیوه هایی هدایت می کند که امنیت مشتریان ما را در درجه اول قرار می دهد و ما به یادگیری ، پیشرفت روشهای خود و سرمایه گذاری منابع لازم برای اطمینان از ارائه بهترین تجربه به مشتریان ادامه خواهیم داد. "

  بررسی: "این برنامه من را مجبور کرد قبل از استفاده از آن رتبه خوبی به آن بدهم." شما: "Pfff ، هیچ کس شما را مجبور نمی کند!" برنامه:

خبرهای دیگر از اپل