techbord.com این نمونه اولیه اولیه Apple Watch بیشتر شبیه یک iPod است تا یک ساعت هوشمند

یک شرکت اطلاعاتی اپل برخی از تصاویر و ویدئوها را در اینترنت منتشر کرده است که ظاهرا نمونه اولیه اولیه Apple Watch است. پوشش پلاستیکی و حجیم مشکی آن چیزی نیست که بتوان آن را شیک پوشید ، اما در واقع تنها یک اقدام احتیاطی امنیتی است که اپل برای مخفی نگه داشتن طراحی فیزیکی ساعت استفاده کرد.

چند ماه پیش ، کاربر توییتر Apple Demo تصاویری از آنچه که ادعا می شد نمونه اولیه اولیه Apple Watch است را منتشر کرد. روز دوشنبه ، اپل دمو مدل آزمایشی را در یک ویدیوی YouTube نشان داد (بالا).

نمونه اولیه ساعت اپل بیش از آنچه امروز می بینیم شبیه iPod Nano است. با این حال ، ظاهر آن فقط یک لباس مبدل است که برای مخفی نگه داشتن طرح نهایی استفاده می شود. این پوشش سیاه و سفید به جای تاج دیجیتالی که با آن آشنا هستیم ، دارای یک دکمه Home در چهره آن ، دو دکمه دیگر در سمت چپ و یک دکمه روشن / خاموش در لبه سمت راست است.

https://techbord.com این نمونه اولیه اولیه Apple Watch بیشتر شبیه یک iPod است تا یک ساعت هوشمند

ویدیو نشان می دهد کارتن حمل مقوایی اپل برای ارسال نمونه های اولیه برای آزمایش استفاده می کند. در این جعبه سلب مسئولیت مبنی بر اینكه این محصول "" به عنوان محرمانه اپل طبقه بندی شده است "در" برنامه امنیتی فوق العاده "شركت " است. "بیشتر اعلانات برای محافظت از مبدا و گیرنده دستگاه مسدود می شود اما نشان دهنده رازداری طولانی مدت اپل در مورد محصولات منتشر نشده است.

https://techbord. com این نمونه اولیه اولیه Apple Watch بیشتر به یک iPod شباهت دارد تا یک ساعت هوشمند

گزارش شده است که نمونه اولیه آن روی سیستم عاملی اجرا می شود که قبل از watchOS 1.0 قدمت دارد. هنگام روشن شدن ، ساعت قبل از نمایش چهره آنالوگ شبیه به صورت دایره ای "Utility " که در مدل های فعلی مشاهده می کنیم ، از صفحه معمولی صفحه نمایش آرم اپل عبور می کند.

رفتن به صفحه برنامه ، موارد آشنا را نشان می دهد طرح شش ضلعی که ما به آن عادت کرده ایم و بیشتر نرم افزارهای از پیش نصب شده ای است که با مدل های فعلی ارسال می شوند. با این حال ، چند برنامه وجود دارد که به نظر می رسد برای اهداف داخلی و آزمایش هستند. منوی تنظیمات نیز تقریباً یکسان به نظر می رسد. با این حال ، در تنظیمات سلب مسئولیت وجود دارد که FCC هنوز دستگاه را تأیید نکرده است. نگاهی جذاب به دردسرهایی که اپل برای مخفی نگه داشتن محصولات نهایی خود حتی برای آزمایش کنندگان خود ارائه می دهد.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب از سراسر وب را به اشتراک می گذاریم.

این نمونه اولیه اولیه Apple Watch بیشتر شبیه یک iPod است تا یک ساعت هوشمند
apple/این-نمونه-اولیه-اولیه-apple-watch-بیشتر-شبیه-یک-ipod-است.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.