خبر

 • تک بورد - اینتل می گوید که تجربه بازی بهتری نسبت به 100٪ لپ تاپ های Mac فراهم می کند

  اینتل می گوید که تجربه بازی بهتری نسبت به 100٪ لپ تاپ های Mac فراهم می کند
  16 روز و 7 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ما قبلاً می دانستیم که روابط اینتل و اپل پس از آنکه تصمیم اخیر برای انتخاب سیلیکون داخلی خود نسبت به Chipzilla شروع شد ، ترش شد. در Computex 2021 ، تیم آبی واقعاً پل های خود را با کوپرتینو سوزانده است ، مطمئن شوید که همه می دانند که Mac ها از لپ تاپ های مبتنی بر ویندوز در هنگام بازی پایین تر هستند.

  در طول این رویداد ، اینتل گفت لپ تاپ های ویندوزی خود "تجربه بازی بهتری نسبت به 100٪ لپ تاپ های Apple Mac ارائه می دهند." این می تواند پاسخی به ادعاهای قبلی اپل مبنی بر اینکه M1 SoC دارای سریعترین هسته پردازنده جهان است ، که در وب سایت خود روشن می کند که "این وقتی سیلیکون کم مصرف باشد" این است. "با این وجود ، M1 یک افشاگری بوده است ، و اینتل منجر به تمسخر تبلیغات تبلیغاتی شده است مک بوک های مجهز به M1 و بازگرداندن بازیگر "I \ 'ma Mac " جاستین لانگ برای مخالفت با اپل.

  اینتل جلوی کامپیوتر را نگرفت. همانطور که در گذشته انجام شده بود ، این شرکت نشان داد که چگونه بیش از نیمی از محبوب ترین بازی های امروز در macOS پشتیبانی نمی شوند ، از جمله Cyberpunk 2077 ، Apex Legends ، GTA V ، PUBG و Valorant. همچنین با اجرای Valheim از طریق Parallels ، حقارت شبیه سازها را نشان داد ، که حتی در تنظیمات کم نیز بسیار وحشتناک به نظر می رسد.

  https://techbord.com اینتل می گوید که تجربه بازی بهتری نسبت به 100٪ لپ تاپ های Mac فراهم می کند

  این فقط Mac های مجهز به M1 نیست که اینتل دنبال آن رفت. این یک اسلاید را نشان می دهد که یک MacBook Pro را در بسته بندی Core i9 9980HK و AMD Radeon Pro 5600M به یک سیستم با نام تجاری Intel با Core i5 11400H و GeForce RTX 3060 نشان می دهد. دستگاه ویندوز از همه معیارها جلوتر بود.

  https://techbord.com اینتل می گوید تجربه بازی بهتری نسبت به 100٪ لپ تاپ های Mac فراهم می کند

  اینتل علاوه بر اینکه نشان می دهد رایانه های شخصی چقدر برای بازیها بهتر است ، که مدتهاست شناخته شده ایم ، اینتل همچنین نشان داد که چگونه تعداد بیشتری از سازندگان - مشتریان سنتی MacBooks - همچنین از لپ تاپ های خود برای بازی استفاده می کنند ، ماشین های ویندوز گزینه بهتری خواهند بود.

  https://techbord.com اینتل می گوید تجربه بازی بهتر از 100٪ لپ تاپ های Mac

  اپل در تلاش است تا سال 2022 انتقال به سیلیکون داخلی خود را کامل کند ، بنابراین با دیدن این نوع سایه افکنی از اینتل عادت کنید.

  < p> اعتبار تصویر کوچک: Jeramey Lend e

خبرهای دیگر از اپل