techbord.com ایجاد مشکلات اساسی iOS 13.5   برای برخی از کاربران آیفون و آیپد

هیچ مشکلی هنوز برطرف نشده است ما عادت کرده ایم، درمورد مشکلاتی که بروزرسانی های ویندوز 10 برای کاربران ایجاد شده است را بشنویم، اما مایکروسافت تنها آخرین و شرکتی نیست که تکرار سیستم عامل آن بتواند سیستم های صنفی را بپذیرد. iOS 13.5 اپل همچنین با اثرات ناخواسته کاربران خود را آزار می دهد.

iOS 13.5 بروزرسانی های بسیاری را برای سیستم عامل اپل از جمله API ردیابی مخاطب، تغییر در قفل Face ID و تماس های گروه FaceTime  را به ارمغان آورده است.

 اما، مانند اغلب بروزرسانی های سیستم عامل، مشکلاتی را برای برخی از نصب کنندگان ایجاد کرده است.

بسیاری از افرادی که بروزرسانی ها را انجام داده اند با شکایت در مورد iOS 13.5  به علت تخلیه سریع باتری، توییتر را غرق انتقادات از مشکلات موجود کرده اند.   AppleInside می نویسد که راه اندازی مجدد تبلت 10.5 اینچی بین  (30 تا 45 ثانیه پس از ورود به سیستم) اتفاق می افتد، که بیشترین تأثیر در تبلت 10.5 ایجاد شده است، و همچنین توسط کسانی که دارای آیپد پرو 11 اینچی هستند این موضوع گزارش شده است.

گزارش ها می گویند حتی تنظیم مجدد کارخانه ممکن است راه اندازی مجدد را برطرف نکند، و همچنین iPad  ها را در حالت  DFU قرار ندهد. گفته می شود که همین موضوع  بر آیفونها نیز تأثیر گذاشته است  و هر دو  iPadOS و iOS 13.4.1  و 13.5 را شامل می شوند.

گزارش فوربس مبنی بر اینکه برخی از دارندگان iPad  و iPhone  متوجه شده اند که پخش رسانه ای با فرمت MP4 / MPEG-4  به دنبال بروزرسانی شکست خورده است. تحت تأثیر با برنامه های بومی و برنامه های شخص ثالث مانند NPlayer و InFuse کاربران دسترسی به کتابخانه های ویدئویی خود (1،2،3،4،5 و غیره) را از دست داده اند.

اپل نگفته است كه چه زمانی قصد دارد مشكلات را برطرف كند اما پس از انتشار ابزاری كه قادر است همه نسخه های iOS از 11 تا 13.5 را فرار از زندان کند، احتمالاً Cupertino در به روزرسانی كاری سخت می باشد.

ایجاد مشکلات اساسی iOS 13.5 برای برخی از کاربران آیفون و آیپد
apple/ایجاد-مشکلات-اساسی-ios-13-5-برای-برخی-از-کاربران-آیفون-و-آیپ

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.