خبر

 • تک بورد - اکنون می توانید از Apple Watch خود در هنگام استفاده از ماسک برای باز کردن قفل آیفون خود استفاده کنید

  اکنون می توانید از Apple Watch خود در هنگام استفاده از ماسک برای باز کردن قفل آیفون خود استفاده کنید
  21 روز و 10 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: من هرگز طرفدار Face ID اپل نبوده ام. دوست دارم ببینم Touch ID برگشت دارد. تحقیر من نسبت به Face ID با ادامه دادن دستورات ماسک بیشتر شده و عملکرد را در ملا public عام بی فایده می کند. خوشبختانه ، یک روش احراز هویت جایگزین درست در گوشه و کنار است.

  روز پنجشنبه ، اپل نسخه عمومی بتا برای watchOS 7.4 را منتشر کرد که ویژگی "باز کردن قفل با Apple Watch " را به آیفون ها گسترش می دهد. اولین باری که ما در ابتدای این هفته بتا در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت ، از این ویژگی مطلع شدیم. قفل گشایی با اپل واچ مدتی است که در دسترس است اما فقط با macOS سازگار است. این ویژگی اکنون برای کاربران عادی دارای iPhone که به iOS 14.5 آینده به روز شده اند ، کار می کند که در حال حاضر در مرحله آزمایش بتا است.

  باز کردن قفل با Apple Watch جایگزین Face ID نمی شود اما اگر یک سنسورها نمی توانند کل صورت شما را بخوانند ، مانند هنگام استفاده از ماسک. وقتی این اتفاق افتاد ، آیفون به جای اینکه صفحه رمز عبور را به کاربران ارائه دهد ، Apple Watch خود را پینگ می کند. اگر قفل آن باز شود و روی مچ دست کاربران باشد ، یک رمز تأیید اعتبار ارسال می کند. اگر این دو شرط برآورده نشود ، iPhone به طور معمول صفحه رمز عبور را به کاربر ارائه می دهد.

  https: / /techbord.com اکنون می توانید با استفاده از Apple Watch خود قفل آیفون خود را هنگام استفاده از ماسک باز کنید

  برای شروع استفاده از این ویژگی در حال حاضر ، ابتدا باید نسخه iOS 14.5 بتا را بارگیری و نصب کنید. تا زمانی که یک نمایه Apple Watch تاسیس شده باشید ، watchOS 7.4 beta باید در دسترس باشد پس از اینکه گوشی خود را ارتقا دادید. اپل واچ خود را روی آیفون در نزدیکی شارژر بگذارید. قبل از اینکه نصب را تحریک کند ، باید حداقل 50 درصد شارژ داشته باشد. پس از نصب ، ضامن فعال سازی را در تنظیمات> Face ID & Passcode> Unlock with Apple Watch مشاهده خواهید کرد.

  لطفاً توجه داشته باشید که این ویژگی فقط با باز کردن قفل آیفون کار می کند. برای خریدها یا هر چیز دیگری که به احراز هویت Face ID نیاز دارد ، باید چهره خود را کشف کنید یا کد عبور را وارد کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که در اینجا با بتا روبرو هستید. به احتمال زیاد با اشکال مختلفی روبرو خواهید شد ، حتی آنهایی که ارتباطی با این ویژگی ندارند. اگر نمی توانید هر یک از دستگاه ها را به خطر بیندازید ، باید منتظر انتشار پایدار باشید.

  اعتبار تصویر: MacRumors

خبرهای دیگر از اپل