خبر

 • تک بورد - اکنون می توانید از Apple Music در پلی استیشن 5 خود استفاده کنید

  اکنون می توانید از Apple Music در پلی استیشن 5 خود استفاده کنید
  12 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اگر از آن دسته افرادی هستید که از گوش دادن به موسیقی در حین بازی لذت می برید، باید بدانید که اپل موزیک به تازگی وارد پلی استیشن 5 شده است و همراه با آن، رپرتوار آهنگ 90 میلیونی خود را نیز به همراه دارد. از هم‌اکنون، دارندگان PS5 می‌توانند به لیست‌های پخش Apple Music خود در کنسول‌های خود و همچنین لیست‌های پخش بازی انتخاب شده گوش دهند.

  ورود Apple Music به PlayStation 5 اولین باری است که یک کنسول بازی با یک تجربه Apple Music ادغام می شود. از امروز، هر کسی که اشتراک Apple Music و PS5 در دسترس داشته باشد، می‌تواند به بیش از 90 میلیون آهنگ، لیست پخش شخصی و سرپرستی، نماهنگ‌های 4K، پخش جریانی رادیوی Apple Music و کنسرت‌های زنده در کنسول خود گوش دهد. بازیکنان پلی استیشن 5 می توانند از برنامه Apple Music به عنوان موسیقی پس زمینه در حین انجام بازی ها استفاده کنند یا برای اینکه کمی آرام شوند، فقط به لو-فای آرامش بخش بین مسابقات FIFA 22 گوش دهند.

  برای تنظیم Apple Music در PS5 خود. ، از خانه رسانه خود به "All Apps" بروید، "Apple Music" را پیدا کرده و انتخاب کنید و دکمه "Download" را فشار دهید. سپس برنامه را اجرا کنید و با استفاده از اعتبار Apple Music خود ثبت نام یا وارد شوید. برای تکمیل فرآیند، دستورالعمل‌ها را دنبال کنید تا هر دو حساب PS و Apple Music را پیوند دهید. برای لغو پیوند، فقط از برنامه Apple Music خارج شوید.

  https://techbord.com اکنون می توانید از Apple استفاده کنید موسیقی در PlayStation 5

  شما می توانید Apple Music را در حالی که قبلاً در حال بازی هستید یا قبل از شروع یک بازی راه اندازی کنید. برای روشن کردن Apple Music در حین بازی، دکمه PS را روی کنترلر DualSense فشار دهید و به مرکز کنترل دسترسی پیدا کنید. در آنجا، باید کارت عملکرد موسیقی را انتخاب کنید.

  لازم به ذکر است که Spotify از روز اول یک برنامه گوش دادن یکپارچه داشته است. اگر قبلاً از Spotify استفاده می‌کنید و می‌خواهید بین برنامه‌ها به جلو و عقب جابه‌جا شوید، وقتی به پایین بروید، برنامه‌های گوش دادن به موسیقی جایگزین را در پایین کارت Function Music فهرست می‌کنید.

  به نظر می‌رسد سونی و اپل هستند. رابطه کاری خوبی دارند این کنسول قبلاً از زمان عرضه خود دارای Apple TV + بود. علاوه بر این، غول کوپرتینویی از کنترلرهای DualSense در دستگاه‌های مک، آیفون، آی‌پد و اپل تی‌وی خود پشتیبانی می‌کند.

خبرهای دیگر از اپل