techbord.com اکنون مشتریان می توانند با مک (Mac) در فروشگاههای خرده فروشی اپل (Apple) تجارت کنند

حال به جای ارسال رایانه مک (Mac) خود به اپل و سه هفته منتظر ماندن برای اعتبار تجارت، می توانید آن را مستقیماً به فروشگاه اپل ببرید و بلافاصله تخفیف فروشگاه یا کارت هدیه اپل را دریافت کنید

کاهش اخیر ارزشهای اپل در تجارت، باعث شده این پیشنهاد جذابی نباشد مگر اینکه واقعاً از فروش کالاها در eBay یا Craigslist متنفر باشید.

اکنون اپل به مشتریان اجازه می دهد مک های (Mac) مورد استفاده خود را به فروشگاها ببرند و اعتبار خرید را دریافت کنند. برنامه بازرگانی این شرکت برای مدت کوتاهی اعتبار برای آیفون ها (iPhone) و مک های (Mac) سبک استفاده شده داده است.  در حالی که می توانید آخرین نسل آیفون خود را به راحتی وارد یک فروشگاه خرده فروشی اپل کنید تا از آخرین مدل تخفیف برخوردار شوید، کامپیوترها مجبوربودند برای دریافت اعتباربه فروشگاهها ارسال شوند.

این راحت ترین روند نیز نبود. در حالی که اپل به شما برچسب حمل و نقل را به صورت رایگان از طریق ایمیل ارسال می کند، شما مجبور بودید آن را بسته بندی کنید و سپس تا سه هفته صبر کنید تا اعتبار خود را دریافت کنید بلومبرگ (Bloomberg) گزارش داد که اکنون می توانید iMac یا انواع مک بوک های (Mac) خود را به یک فروشگاه خرده فروشی بیاورید، و کارمندان آن را همان جا از دست شما می گیرند.

میزان اعتبار فروشگاه (یا کارت هدیه) شما دریافت می شود به سن و مدل واحد بستگی دارد و به طور کلی تقریباً به همان اندازه که اگر آن را فروخته اید نیست، به دست می آید، به خصوص که این شرکت اخیراً ارزش تجارت خود را کاهش داده است. بنابراین بیشتر از یک ارزش واقعی یک عامل راحتی است. البته مک (Mac) برای بدست آوردن اعتبار باید در شرایط قابل استفاده باشد.

اپل از سال 2006 یک برنامه بازیافت مجانی ارائه داده است. یک برچسب حمل و نقل را برای ارسال کامپیوتر شما بدون در نظر گرفتن تولید کننده یا شرایط فراهم می کند تا با اطمینان آن را بازیافت کنید. اعتبار خود را برای محصولات واجد شرایط از سال 2014 شروع کرد و در طول سال ها به تجارت پرداخت.

اکنون مشتریان می توانند با مک (Mac) در فروشگاههای خرده فروشی اپل (Apple) تجارت کنند
apple/اکنون-مشتریان-می-توانند-با-مک-mac-در-فروشگاههای-خرده-فروشی-ا

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.