techbord.com اپل macOS Big Sur بتا عمومی در دسترس است

چرا اهمیت دارد که اپل macOS Big Sur را با ویژگی های جدید و یک زبان کاملاً تازه طراحی کرده است. Big Sur همچنین زمینه را برای انتقال نهایی از اینتل به سیلیکون ARM سفارشی اپل فراهم می کند. اولین بتا عمومی سیستم عامل اکنون برای همه قابل بارگیری و امتحان در دسترس است. اپل در اواخر ماه ژوئن از macOS Big Sur در پیام اصلی مجازی WWDC رونمایی کرد. 

وعده داده شده است که بزرگترین و در عین حال برای سیستم عامل دسکتاپ اپل با طراحی مجدد کامل در دسترس می باشد و اکنون هر کسی که دارای مک سازگار است می تواند بتا عمومی را بارگیری کند. البته موارد احتیاطی نصب نرم افزار بتا در اینجا اعمال می شود. توصیه می شود که این کار را فقط بر روی یک دستگاه ثانویه نصب کنید زیرا در صورت وجود اشکالات سوالات متفاوتی وجود دارد. علاوه بر این، برخی از برنامه ها ممکن است درست یا اصلاً کار نکنند.

به نظر می رسد اپل قصد دارد یک زبان طراحی UI سازگار را در سیستم عامل های مختلف خود داشته باشد، بنابراین پس از نصب، احتمالاً متوجه خواهید شد که زبان طراحی جدید از بسیاری جهات با زیبایی iOS مطابقت دارد. این شامل مرکز کنترل جدید و مرکز اعلان با ابزارک می باشد.

اگر شما یک کاربر سافاری هستید، اپل کنترل حریم خصوصی دیگری مانند گزارش حفظ حریم خصوصی را اضافه کرده است. این امر باعث می شود دید بیشتری نسبت به داده های ردیابی (و مسدود شده) مشاهده کنید. مانیتور گذرواژه به شما این امکان را می دهد که رمز عبور خود را به خطر بیاندازید. سرانجام، صفحه شروع با لیست مورد علاقه های شما و تصویر پس زمینه مورد نظر خود قابل تنظیم است.

اپل macOS Big Sur بتا عمومی در دسترس است

توسعه دهندگان متوجه پشتیبانی از Catalyst خواهند شد که برنامه های iOS را به macOS و Rosetta 2 منتقل می کند، نرم افزار شبیه سازی که به برنامه های X86 Mac اجازه می دهد تا روی سخت افزار ARM اجرا شوند. در حال حاضر، کیت توسعه برنامه نویس اپل (Apple's Developer Transition Kit) تنها سخت افزار رسمی ARM برای اجرای macOS است هرچند که دو مک بوک مبتنی بر ARM شایعه شده اند که اواخر امسال به بازار عرضه خواهند شد.

اگر علاقه مند به آزمایش macOS Big Sur هستید، مطمئن باشید که ابتدا Mac شما پشتیبانی می شود.اصولاً همه مک های ساخته شده از سال 2013 با هم سازگار هستند. 

اپل macOS Big Sur بتا عمومی در دسترس است
apple/اپل-macos-big-sur-بتا-عمومی-در-دسترس-است

آخرین مطالب سایت
techbord.com Creative عضوی جدید به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند
techbord.com فورد برای انجام
techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
techbord.com وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند
techbord.com سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.