خبر

 • تک بورد - اپل iOS 15 ، iPadOS 15 و macOS مونتری را فاش می کند - نکات برجسته اینجاست

  اپل iOS 15 ، iPadOS 15 و macOS مونتری را فاش می کند - نکات برجسته اینجاست
  5 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ رویداد WWDC 2021 اپل دیروز برگزار شد و همزمان با آن اعلامیه هایی که انتظار داشتیم آمد: iOS 15 ، iPadOS 15 ، macOS 12 و چند مورد دیگر. متأسفانه ، MacBook Pro های مجهز به M1X که بسیاری امیدوار بودند مشاهده نکنند وجود ندارد. در اینجا نگاهی به برخی از موارد آشکار است.

  در اینجا سه ​​به روزرسانی بزرگ سیستم عامل وجود دارد که اپل در سخنرانی WWDC 2021 اعلام کرده است و می توانید آن را به صورت کامل در اینجا تماشا کنید

  iOS 15

  اپل نسخه بعدی را نشان داد سیستم عامل تلفن همراه آن در WWDC ، با یکی از بزرگترین تغییرات صورت گرفته در FaceTime. سرویس پیام رسانی ویدئویی با صدای فضایی ، انزوای صوتی ، موسیقی / ویدیویی قابل اشتراک گذاری در هنگام تماس و موارد دیگر است. دارندگان آیفون همچنین می توانند با به اشتراک گذاشتن پیوندی که FaceTime را در یک مرورگر وب باز می کند ، کاربران Android و Windows را وارد تماس خود کنند.

   https://techbord.com اپل iOS 15 ، iPadOS 15 و macOS مونتری را فاش می کند - در اینجا نکات برجسته

  ویژگی جدیدی به نام Focus وجود دارد که به افراد امکان می دهد اعلان های مربوط به تماس های دریافتی ، پیامک ها را سفارشی کنند. ، و به روزرسانی های برنامه بسته به وضعیت کاربر ، مانند کار کردن ، رانندگی و غیره ، همچنین می توانید صفحه نمایش های مختلف خانه را بر اساس زمان روز تنظیم کنید. وقتی از ویژگی Focus استفاده می کنید ، با سایر دستگاههای Apple شما همگام سازی می شود.

  https://techbord.com Apple iOS 15 ، iPadOS 15 و macOS Monterey را نشان می دهد - در اینجا نکات برجسته

  در جای دیگر ، اعلان ها خود تغییراتی ایجاد می کنند ، از جمله تنظیمات طبقه بندی ، نمادهای بزرگتر و عکس های تماس. چندین بروزرسانی طراحی برای نقشه های اپل و برنامه Weather وجود دارد. Apple Wallet از موارد بیشتری مانند گواهینامه رانندگی (در ایالات منتخب) پشتیبانی می کند. ویژگی Live Live وجود دارد که می تواند نوشتاری را که در عکسها یا عکسهای صفحه گرفته شده نشان داده می شود ، تشخیص دهد. و انبوهی از کنترلهای حریم خصوصی به روز شده.

  iOS 15 برای آیفون 6s و گوشی های جدیدتر پاییز امسال وارد بازار می شود.

  iPadOS 15

  انتظار نمی رود که اپل تغییرات زیادی در تبلت های خود اعمال کند "سیستم عامل ، و که دقیق ثابت شده است. دارندگان آیپد به جای اینکه در نمای امروز قفل نشده باشند ، برای کنترل بیشتر سفارشی سازی صفحه اصلی خود ، ابزارک هایی برای اولین بار در دسترس خواهند بود. App Library همچنین به سیستم عامل iPad نیز می آید و به کاربران امکان می دهد برنامه های خود را در دسته هایی مانند بهره وری ، بازی ها و اخیراً اضافه شده سازماندهی کنند. این در حوض قرار دارد ، بنابراین می توانید بلافاصله از هر مکان به برنامه های خود دسترسی پیدا کنید.

  https://techbord.com Apple iOS 15 ، iPadOS 15 و macOS Monterey را نشان می دهد - در اینجا نکات برجسته

  انجام چند وظیفه با موارد جدید در حال بهبود است که امکان فعال کردن حالت تقسیم صفحه را آسان می کند. برنامه ترجمه اکنون در iPad است و معرفی Quick Note نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد یادداشت بنویسید و پیوندهایی را در کل سیستم ، از جمله صفحات وب اضافه کنید. iPadOS 15 همچنین دارای چندین ویژگی جدید است که به iOS 15 وارد می شوند ، از جمله پیشرفت FaceTime.

  https://techbord .com اپل iOS 15 ، iPadOS 15 و macOS مونتری را فاش کرد - در اینجا نکات برجسته

  نسخه نهایی iPadOS 15 پاییز امسال منتشر می شود.

  macOS Monterey

  ادامه با سنت ، نسخه بعدی سیستم عامل Mac اپل با نام مکانی از کالیفرنیا نامگذاری شده است: Monterey. یکی از مهمترین تغییرات ، معرفی برنامه اتوماسیون میانبرها است که به کاربران اجازه می دهد میانبرهای جدید ایجاد کنند ، به میانبرهای موجود و موارد دیگر دسترسی پیدا کنند. میانبرها از هر نقطه از سیستم ، از جمله در Spotlight و نوار منو قابل دسترسی هستند. این می تواند گردش کارهای Automator موجود را وارد کند و اپل میانبرهای از پیش ساخته شده برای کارهای معمول را در اختیار شما قرار می دهد.

  https://techbord .com اپل iOS 15 ، iPadOS 15 و macOS مونتری را فاش می کند - در اینجا نکات برجسته

  در جای دیگر ، کنترل جهانی به شما امکان می دهد از یک ماوس و صفحه کلید برای حرکت بین Mac و iPad یا بین دو استفاده کنید. مکینتاش حتی می توانید پرونده ها را در هر دو دستگاه بکشید و رها کنید. Safari دوباره طراحی می شود و Monterey شاهد تبدیل شدن Mac به هدف AirPlay است و به کاربران اجازه می دهد از سایر دستگاه های Apple فیلم / موسیقی به صفحه / بلندگوهای Mac ارسال کنند.

  A بتا عمومی macOS Monterey در ماه جولای کاهش می یابد. نسخه عمومی آن در پاییز در دسترس خواهد بود.

  WatchOS 8 اپل در این رویداد اعلام شد ، اما تغییرات کمی فراتر از به روزرسانی برنامه وجود داشت ، در حالی که سرویس جدید Cloud + ویژگی های جدید حریم خصوصی مانند Private Relay و Hide را ارائه می دهد. ایمیل من.

خبرهای دیگر از اپل