خبر

 • تک بورد - اپل iMac دارای تازه سازی طراحی ، سخت افزار سریعتر M1 و رنگ بسیار زیاد است

  اپل iMac دارای تازه سازی طراحی ، سخت افزار سریعتر M1 و رنگ بسیار زیاد است
  17 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اپل از اولین تازه سازی معنادار فیزیکی iMac در حدود یک دهه گذشته رونمایی کرده است و کارهای زیادی برای پردازش وجود دارد. Gone مرکز پیازدار قبلی iMac است و با یک تخته تخت جایگزین شده است که شباهت زیادی به یک iPad بزرگ روی پایه دارد. طبق گفته اپل ، این طراحی جدید 50 درصد از حجم iMac را کاهش می دهد.

  این کار با طراحی جعبه ای ، یک انتقال از آیفون 12 و iPad های اخیر آغاز می شود (هر دو به عنوان بازگشتی به آیفون 4 قدیمی تر عمل می کنند).

  iMac جدید در هفت رنگ پر جنب و جوش در دسترس است - آبی ، سبز ، صورتی ، نقره ای ، زرد ، نارنجی و بنفش - و دارای یک صفحه نمایش 24 اینچی 4.5K Retina است که توسط تراشه M1 خود اپل هدایت می شود.

  این صفحه نمایش با 4480 2 2520 پیکسل (218 PPI) کار می کند ) و از یک میلیارد رنگ ، 500 نیت روشنایی پشتیبانی می کند و از فناوری True Tone برخوردار است.

  https://techbord.com اپل iMac تازه سازی طراحی ، سخت افزار سریعتر M1 و رنگها را به شدت جلب می کند

  iMac که شایعه بزرگتر است امروز ظاهر نمی شود.

  جدید برای سال 2021 1080p FaceTime است دوربین HD و یک سیستم صوتی شش بلندگو که به گفته اپل بهترین دوربین و صوتی است که تاکنون در مک ارسال شده است. یک کابل برق بافته شده به طول دو متر و رنگی به صورت مغناطیسی به پشت iMac متصل می شود و آن را به یک آداپتور برق داخلی متصل می کند.

  اپل همچنین تأیید اعتبار شناسه Touch ID را به iMac برای اولین بار ، از طریق صفحه کلید موجود (در مدل های سطح متوسط ​​و سطح بالا) قابل دسترسی است.

  قیمت یک iMac سطح ابتدایی با 8 گیگابایت حافظه ، 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی و یک پردازنده گرافیکی هفت هسته ای از 1،299 دلار شروع می شود. در انتخاب شما از چهار رنگ مختلف. 200 دلار اضافی به شما یک پردازنده گرافیکی هشت هسته ای و تعداد معدودی پورت اضافی ، به علاوه صفحه کلید مجیک با Touch ID (مدل ابتدایی Touch ID ندارد) به شما ارائه می دهد.

  https://techbord.com Apple iMac تازه سازی طراحی ، سرعت سریعتر سخت افزار M1 و رنگ بسیار زیاد

  200 دلار دیگر (با آوردن در مجموع به 1699 دلار می رسد) دو برابر فضای ذخیره سازی را خریداری می کند ، در مجموع 512 گیگابایت ، اگرچه مدل هایی با حداکثر 16 گیگابایت رم و 2 ترابایت فضای ذخیره سازی را می توان با پرداخت هزینه اضافی پیکربندی کرد.

  پیش سفارش ها در تاریخ 30 آوریل با در دسترس بودن باز می شوند برای نیمه دوم ماه مه تعیین شده است.

خبرهای دیگر از اپل