خبر

 • تک بورد - اپل یک بسته باتری MagSafe در دست کار دارد ، اما مشکلات فنی جلوی انتشار آن را می گیرد

  اپل یک بسته باتری MagSafe در دست کار دارد ، اما مشکلات فنی جلوی انتشار آن را می گیرد
  7 روز و 10 ساعت قبل

  پریزهای الکتریکی مکمل لوازم جانبی نسبتاً پردرآمد برای آیفون ها هستند. اپل ظاهراً در حال کار بر روی یک راه حل سازگار با MagSafe است که اگر مهندسان بتوانند گره ها را اتو کنند ، باید به زودی منتشر شود. این پروژه به لطف تضاد با iOS و سایر مواردی که در آزمایش های اولیه ظاهر شده ، متوقف شده است و آینده آن نامشخص است.

  هنگامی که اپل در ماه اکتبر گذشته از آیفون 12 رونمایی کرد ، یکی از ویژگی های اصلی آن حلقه MagSafe آن بود. این قطعه یک راه حل شارژ بی سیم را فراهم می کند در حالی که امکان لوازم جانبی کلیپ مغناطیسی مانند کیف پول و کیف را نیز فراهم می کند. پیوست های مختلفی از هم اکنون در وب سایت اپل برای فروش وجود دارد.

  گفته می شود علاوه بر شارژر MagSafe استاندارد و MagSafe Duo Charger ، کوپرتینو همچنین در حال کار روی یک بسته باتری MagSafe است. این اشتباه نیست که با یک مورد باتری که ما عادت داریم آن را ببینیم. درعوض ، این فقط یک بسته باتری کاملاً بی سیم است که به داخل حلقه MagSafe آیفون می رود تا آب شما در حال حرکت باشد.

  https://techbord.com اپل یک بسته باتری MagSafe در دست کار دارد ، اما مشکلات فنی جلوی انتشار آن را می گیرد

  اگر برنامه های اپل به نتیجه نرسد ، Oisle خوب است ، بسته باتری جمع و جور با قیمت 59 دلار در آمازون.

  منابع ناشناس آشنا با این پروژه به بلومبرگ گفتند که این محصول حدود یک سال است که در دست تولید است و قرار بود فقط چند ماه پس از آیفون 12 روانه بازار شود. با این حال ، آزمایشات داخلی مشکلاتی را نشان داده است که پیشرفت را کند کرده است.

  یکی از موارد گزارش شده مربوط به پرچم گذاری iOS بر روی دستگاه به عنوان بیش از حد گرم حتی هنگام کار در دمای نامی است. همچنین به نظر می رسد که در کار صحیح با موارد مشکل دارد. با این حال ، این مسئله ممکن است به همین خوبی باشد زیرا قبلا گزارش هایی مبنی بر حلقه زدن شارژرهای MagSafe بر روی قاب های آیفون پلاستیکی و چرمی گزارش شده است.

  افراد داخلی اظهار داشتند که پروژه به دلیل این موانع به تأخیر افتاده است و در نهایت ممکن است مانند تشک شارژ اپل ایرپاور بدبخت کنسرو شوید. لغو پروژه نباید ضرر زیادی داشته باشد. درست همانطور که تولید کنندگان شخص ثالث نسخه های شارژر AirPower خود را افزایش می دهند ، چندین فروشنده در حال حاضر راه حل های بسته باتری سازگار با MagSafe را ارائه می دهند.

  اعتبار تصویر: Framesira

خبرهای دیگر از اپل