خبر

 • تک بورد - اپل گفته است که در حال آزمایش نمایشگر خارجی جدید با A13 Bionic SoC اختصاصی است

  اپل گفته است که در حال آزمایش نمایشگر خارجی جدید با A13 Bionic SoC اختصاصی است
  4 روز و 20 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: گزارش شده است که اپل در حال آزمایش صفحه نمایش جدیدی است که می تواند به عنوان جانشین Pro Display XDR که برای اولین بار در دسامبر 2019 به صحنه آمد ، عمل کند. در صورت تحقق مطابق توضیحات ، می تواند یک نیروگاه واقعی باشد که رایانه متصل را تقویت می کند به آن

  منابع آگاه به این موضوع به 9to5Mac گفتند که صفحه نمایش جدید اپل با نام رمز J327 از SoC ساخت اپل بهره می برد - شاید حتی تراشه A13 Bionic از خانواده آیفون 11 باشد. یک نمایشگر با تراشه یکپارچه می تواند به Macs کمک کند تا گرافیک با وضوح بالا را بدون مالیات پردازنده رایانه کنترل کنند ، یا شاید ویژگی های هوشمندی مانند AirPlay را فعال کنند.

  همچنین گفته می شود که این صفحه نمایش دارای یک موتور عصبی است تا وظایف یادگیری ماشین را تسریع کند. مشخص نیست که اپل دقیقاً چگونه از موتور عصبی در صفحه نمایش استفاده می کند.

  https://techbord.com اپل گفت: در حال آزمایش یک نمایشگر خارجی جدید با A13 Bionic SoC اختصاصی

  این نشریه اشاره کرد که برنامه های اپل می تواند تغییر کند ، برجسته می کند که چگونه Pro Display XDR اولیه با تمام ویژگی هایی که شایعه شده بود اولین نمایش را ندارد حاوی. ما همچنین جدول زمانی برای نمایشگر جدید نداریم و همچنین از سایر مشخصات آن خارج از چند نکته ذکر شده در بالا اطلاع نداریم.

  شایعات ابتدای سال جاری نشان می دهد که اپل نیز در حال کار بر روی پایین تر است مانیتور خارجی قیمت گذاری شده. وقتی گزارش در ژانویه کاهش یافت ، توصیف شد که این مرحله در مراحل اولیه توسعه است و می تواند به عنوان جانشین نمایشگر صاعقه که اپل در سال 2016 متوقف کرد ، معرفی شود.

خبرهای دیگر از اپل