خبر

 • تک بورد - اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند

  اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
  30 روز و 13 ساعت قبل

  شایعه سازی: گفته می شود که اپل کار بر روی یک آیفون تاشو را آغاز کرده و در حال توسعه صفحه نمایش های تاشو به صورت داخلی است. همچنین ممکن است iPhone امسال با قرار دادن اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر گوشی ، Touch ID را دوباره معرفی کند. و یک شایعه دیگر این است که اپل در حال کار بر روی iMac دوباره طراحی شده ، Mac Pro های جدید و یک مانیتور خارجی با قیمت مناسب تر است.

  آیفون تاشو اپل به این زودی ها راه اندازی نمی شود ، اما این چیزی است که شرکت به طور فعال در حال توسعه آن است. گفته می شود صفحه نمایش دستگاه دارای "لولای عمدتا نامرئی" است و در صورت باز شدن ، تقریباً به اندازه آیفون 12 پرو مکس خواهد بود - این 6.7 اینچ است.

  اپل احتمالاً تا اواخر به بازار می رسد حزب از آنجایی که رقبای اصلی اخیراً دستگاههای مشابهی را راه اندازی کرده اند. با این حال ، شرکت کوپرتینو همچنین مشتاقانه خواهان جلوگیری از مشکلات تلفن های هوشمند تاشو مانند Galaxy Fold 2019 سامسونگ خواهد بود که با تاخیر ، واحدهای بررسی نامناسب روبرو شده و احساس می کند به بازار منتقل شده است.

  همان گزارش از نظرات بلومبرگ در مورد آیفون امسال - آیفون 13. گفته می شود دستگاه آینده "به روز رسانی جزئی" دارد ، اما منابع ادعا می کنند که اپل همچنین می تواند اسکنر اثر انگشت Touch ID روی صفحه را با این مدل راه اندازی کند. این اولین بار نیست که شایعات مربوط به اسکنر اثر انگشت روی صفحه نمایش را در آیفون می شنویم ، اگرچه ممکن است این شرکت با توجه به اینکه پوشش های صورت Face ID را بی فایده می کند ، این ویژگی را با علاقه دوباره دنبال می کند.

  AirTag ها سرانجام در سال 2021 راه اندازی می شوند و گزارش همچنین حاکی از آن است که اپل می تواند پورت Lightning را در برخی از مدل های آیفون حذف کند ، فقط امکان شارژ بی سیم را فراهم می کند. هیچ پورت لایتنینگ به معنای نداشتن کابل داخل جعبه است و می تواند یک گام بیشتر زیست محیطی برای اپل باشد.

  گفته می شود که اپل در یک گزارش جداگانه ، همچنین از بلومبرگ ، برای اولین بار در حال طراحی مجدد بزرگ خود است. از iMac از سال 2012. رایانه رومیزی جدید همه در یک ، که بخشی از انتقال iMac به سیلیکون اپل است ، طرحی شبیه به مانیتور Pro Display XDR اپل را اتخاذ می کند. iMac های جدید دارای حاشیه های سیاه و باریک تر ، پشت صاف هستند و در اواخر سال جاری در دو اندازه عرضه می شوند.

  https://techbord.com اپل شروع به کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید

  اپل همچنین در حال برنامه ریزی برای به روزرسانی های خط Mac Pro خود است. اولین مورد به روزرسانی جزئی Mac Mac خواهد بود و در رایانه رومیزی طراحی مدل 2019 اپل مشاهده می شود. برای این تکرار جدید ، اپل ممکن است به جای استفاده از تراشه های خود همچنان از پردازنده های اینتل استفاده کند. بلومبرگ می نویسد: "با این حال ، نسخه دوم از پردازنده های خود اپل استفاده می کند و اندازه آن کمتر از نصف Mac Pro فعلی است. این طراحی عمدتا از نمای بیرونی آلومینیومی برخوردار بوده و می تواند نوستالژی Power Mac G4 Cube ، یک نسخه کوتاه مدت دیگر از Power Mac ، تکرار قبلی Mac Pro را به ذهن متبادر کند. "

  Apple یک محصول جدید به ارمغان می آورد مانیتور خارجی با قیمت مناسب تر نیز برای بازار - مانیتور طراحی شده برای مصرف کنندگان ، به جای افراد حرفه ای. از لحاظ روشنایی یا نسبت کنتراست همانند Pro Display XDR نخواهد بود ، اما با همان قیمت 5000 دلار نیز عرضه نخواهد شد.

خبرهای دیگر از اپل