techbord.com اپل چاپ های خوبی در قیمت آیفون 12 دارد که باید درباره آنها بدانید

WTF ؟! اپل امروز فقط آیفون 12 خود را معرفی کرد. به نظر می رسد این شرکت کاملاً مفتخر است که آیفون 12 و آیفون 12 مینی را با قیمت قابل توجهی پایین تر از پرچم داران پرو خود ارائه دهد. اما یک صید وجود دارد.

در مراسم مطبوعات مجازی "سلام ، سرعت" اپل ، این شرکت جدیدترین آیفون های خود را رونمایی کرد. آیفون های پایین رده 12 و آیفون 12 مینی ارزان تر از مدل های Pro هستند. مدل استاندارد 799 دلار و Mini 699 دلار است. این امتیازات قیمت بسیار پایین تر از نسخه های 999 و 1099 دلاری Pro است.

اما آنچه اپل در سخنرانی خود به آن اشاره نکرد این بود که قیمت های اولیه آیفون 12 و مینی فقط در AT&T و مشترکان Verizon. برای هر کس دیگری ، قیمت این دو دستگاه به ترتیب 829 و 729 دلار است. به عبارت دیگر ، اگر مشتری T-Mobile یا Sprint هستید یا فقط آیفون 12 قفل شده می خواهید ، 30 دلار بیشتر برای این امتیاز پرداخت خواهید کرد. این "تخفیف فوری " درمورد مزایا اعمال نمی شود ، صرف نظر از اینکه کدام شرکت مخابراتی را داشته باشید ، همان قیمت است.

https://techbord.com اپل چاپ خوبی در قیمت گذاری آیفون 12 دارد که باید درباره آنها آگاهی داشته باشید

در اطلاعیه مطبوعاتی اپل برای تلفن های ارزان قیمت خود ، پاورقی در مورد قیمت گذاری. در چاپ خوب نوشته شده است ، "قیمت شامل 30 دلار تخفیف AT&T یا Verizon است. نیاز به فعال سازی با شرکت مخابراتی دارد." همچنین برخی از محدودیت های مربوط به قیمت تجارت را ذکر کرده است ، با توجه به اینکه تبادلات در شرایط و مدل آیفون متفاوت است. ، اما این کاملا استاندارد و مورد انتظار است.

آنچه انتظار نمی رفت این بود که اپل چنین اختلاف قیمت را به عنوان یک پاورقی کوچک قرار دهد. به نظر نمی رسد که 30 دلار بانک هر کس را بشکند. این می توانست صریح باشد که گفته شود تلفن ها 729 و 829 دلار هستند و سپس تخفیف برای مشتریان AT&T و Verizon ذکر شده است ، و هیچ کس چشمی نمی زد.

دلیل این امر احتمالاً مربوط به استراتژی قدیمی مارکتینگ است. محصولات کمتر از یک دلار یا یک پنی کمتر تا ارزان تر به نظر برسد. متعاقباً 799 دلار بسیار ارزان تر از 800 دلار به نظر می رسد حتی اگر تنها یک دلار اختلاف باشد. هنوز نحوه کار با آن کمی دست کاری و گمراه کننده به نظر می رسد. در میان نبردهای ضد انحصاری در همه جبهه ها به دنبال شرکتی نیست.

اپل چاپ های خوبی در قیمت آیفون 12 دارد که باید درباره آنها بدانید
apple/اپل-چاپ-های-خوبی-در-قیمت-آیفون-12-دارد-که-باید-درباره-آنها.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
techbord.com گیب نیول می گوید که بازی های Valve بیشتری در راه است و در مورد Cyberpunk 2077 حکم می دهد
techbord.com نگاهی به قاب های Galaxy Buds Pro به سبک موبایل یکپارچه سامسونگ
techbord.com سامسونگ قصد دارد امسال پنل های OLED با فرکانس 90 هرتز را برای لپ تاپ ها تولید کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.