خبر

 • تک بورد - اپل پیغام

  اپل پیغام "توهین آمیز " را در AirTag جدید شما حک نمی کند
  22 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سرانجام ردیاب های AirTag با تاخیر اپل فاش شد. هنگامی که آنها از 23 آوریل به فروش می رسند ، خریداران می توانند ردیاب های خود را با یک حکاکی رایگان متشکل از حداکثر چهار عدد ، حرف و / یا شکلک شخصی سازی کنند. گزینه سفارشی سازی در وب سایت اپل فعال است و پیش بینی می شود ، افراد در حال آزمایش آب هستند تا ببینند اپل چه چیزی را - و چه نخواهد - را روی محصول جدید خود حک می کند.

  همانطور که The Verge کشف کرده است ، اپل اجازه نمی دهد شکلک اسب به دنبال آن شکلک مدفوع ایجاد شود ، اما به دلایلی ، شکلک شکلاتی که به دنبال آن شکل می گیرد قابل قبول است.

  به همین ترتیب ، رایج ترین کلمات چهار حرف "کثیف" که می توانید به آنها فکر کنید نیز محدودیت ندارند. با گزینه شخصی سازی در وب سایت Apple می توانید کلاهبرداری کنید. کافیست AirTag را انتخاب کنید و سپس حکاکی را اضافه کنید.

  https://techbord.com اپل توهین آمیز نیست 'پیام در AirTag جدید شما

  ردیاب جدید AirTag اپل از 29 دلار به صورت جداگانه یا 99 دلار برای بسته چهار نفره شروع می شود. آنها با اکثر iDevices های جدیدتر که دارای iOS 14.5 / iPadOS 14.5 یا بالاتر هستند سازگار هستند.

  سامسونگ در اوایل سال جاری ردیاب خود را راه اندازی کرد. Samsung Galaxy SmartTag 30 دلاری از نظر عملکرد مشابه Tile است اما فقط با تلفن های Galaxy کار می کند. چند هفته پیش ، سامسونگ مدل جدیدی را به اسم SmartTag + اضافه كرد كه با استفاده از فناوری پهنای باند فوق العاده برای كمك به ردیابی ، با 10 دلار بیشتر.

خبرهای دیگر از اپل