خبر

 • تک بورد - اپل پس از استفاده تکنسین ها از آیفون وی برای ارسال تصاویر و فیلم های صریح ، میلیون ها دلار به زن اورگانی پرداخت کرد

  اپل پس از استفاده تکنسین ها از آیفون وی برای ارسال تصاویر و فیلم های صریح ، میلیون ها دلار به زن اورگانی پرداخت کرد
  5 روز و 16 ساعت قبل

  اپل پس از آنکه تکنسین های آیفون تصاویر و فیلم های صریح وی را با استفاده از تلفنی که برای تعمیر فرستاده بود ، به زنی تسویه حساب چند میلیون دلاری پرداخت کرده است.

  بر اساس پرونده های حقوقی ، اولین بار توسط The Telegraph گزارش شد ، یک دانش آموز 21 ساله در اورگان آیفون خود را در سال 2016 به مرکز تعمیرات ساکرامنتو ، کالیفرنیا ارسال کرد که توسط پیمانکار تأیید شده توسط اپل Pegatron اداره می شود. در آنجا ، دو تکنسین از دستگاه برای بارگذاری '10 عکس از او در مراحل مختلف لباس پوشیدن و یک فیلم جنسی' در فیس بوک و سایر مکان های اینترنتی استفاده کردند. کارمندان متعاقباً اخراج شدند.

  نحوه بارگذاری تصاویر و ویدئو به نظر می رسید که این زن خود محتوا را ارسال کرده است ، اما فقط وقتی دوستان در فیس بوک آنها را دیده اند از آنچه اتفاق افتاده مطلع شده است. این حادثه باعث "ناراحتی شدید عاطفی" وی شد. ">

  این زن از اپل شکایت کرد که فقط به عنوان " مشتری "شناخته شد "در دادخواست این موضوع وقتی علنی شد که پرونده در یک پرونده جدید و غیرمرتبط با شرکت کوپرتینو و پگاترون ارجاع شد. در پرونده های گفته شده مشتری "مشخصاً اپل " بود

  اپل در بیانیه ای وقوع این حادثه را تأیید کرد. سخنگوی گفت: "هنگامی که از این تخلف فاحش سیاست های خود در یکی از فروشندگان خود در سال 2016 مطلع شدیم ، بلافاصله وارد عمل شدیم و از آن پس به تقویت پروتکل های فروشنده خود ادامه دادیم." / سخنگوی گفت:

  مقدار دقیق اپل به زن پرداخت نشده مشخص نیست. وکلای وی 5 میلیون دلار درخواست می کردند.

  این افشاگری سایه ای را بر روی شرکتی قرار داده است که مدتهاست به خاطر حفظ حریم خصوصی خود به مشتریان افتخار می کند و بسیاری از ویژگی های جدید آن در WWDC 2021 نشان داده شده است. س questionsالاتی درباره اصرار اپل مبنی بر اینکه فقط خرده فروشان مورد تأیید دستگاه های شرکت را تعمیر می کنند ، اگرچه این سیاست ها را در سال های اخیر کاهش داده است.

  این اولین باری نیست که اپل با مشکل روبرو می شود کارمندان یا پیمانکاران که به اطلاعات خصوصی دسترسی دارند. یک فروشگاه استرالیایی اپل در سال 2016 پس از ادعای سرقت تصاویر صمیمی از تلفن های مشتریان ، کارکنان خود را اخراج کرد. یک سال قبل ، پس از اینکه فروشگاه چندین سال اطلاعات را از آیفون خود پاک کرد ، شخصی به دلیل "پاک کردن زندگی خود " از این شرکت شکایت کرد.

  اعتبار تصویر: Difught ، Lens Hitam

خبرهای دیگر از اپل