techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند

سیب زمینی داغ: سفیر سابق ایالات متحده در مراکش از Apple و Google Alphabet شکایت کرده و خواستار این است که غول های فناوری با ممنوع کردن برنامه سرویس پیام رسانی از فروشگاه های خود ، به تلگرام درمان Parler را بدهند.

مارک گینزبرگ ، که زمانی سفیر بیل کلینتون در مراکش بود ، در کت و شلوار خود درخواست می کند که تلگرام را از فروشگاه Google Play و App Store حذف کنند زیرا خشونت ، افراط گرایی ، نژادپرستی و مبارزه با آن را تشویق و هماهنگی می کند. بلومبرگ گزارش می دهد سمیتیسم.

"شکایت گینزبرگ " از اپل می گوید: "تلگرام برای ایجاد رعب و وحشت ، تهدید و اجبار اعضای عمومی استفاده می شود." ائتلاف برای یک وب امن ، یکی از شاکیان پرونده های حقوقی است.

"تلگرام همچنان می تواند تحریک افراط گرایان را در سیستم عامل خود فعال کند ، و خشونت سیاسی را به دلیل مهاجرت گروه های افراطی و افراد به تلگرام به دنبال اپل ، گسترش می دهد. تعلیق پارلر ، "شکایت ادعا می شود.

گینزبرگ ادعا می کند که باقی ماندن تلگرام در فروشگاه های برنامه منجر به ضرر اقتصادی و عاطفی شده است ناراحتی برای خود و دیگر افرادی مانند او.

این دادخواست تصمیم شرکتها مبنی بر ممنوع کردن Parler از فروشگاههایشان در پی آشوبهای کاپیتول در 6 ژانویه را برجسته می کند. برنامه شبکه اجتماعی "آزادی بیان" توسط اپل ، گوگل ، آمازون و دیگران به دلیل تسهیل خشونت ممنوع شد.

"Google هیچ اقدامی علیه تلگرام انجام نداده است قابل مقایسه با اقدامی که علیه پارلر برای اجبار انجام داده است. تلگرام برای بهبود سیاست های تعدیل محتوای خود ، "در شکایت گینزبرگ از گوگل خوانده شده است.

به دنبال آشوب ها ، پاول دوروف ، بنیانگذار تلگرام ، گفت که ناظران آن صدها پست را حذف کرده اند ، و افزود هرگونه تحریک به خشونت قابل تحمل نخواهد بود.

این دعاوی همچنین تلگرام را متهم می کنند که به عنوان بستری برای فروش مواد مخدر از جمله کوکائین استفاده می شود. بعلاوه ، برخی از کاربران ادعا می کردند که پیروان کانال "پناهندگان پارلر" به جای اعتراض دوم در واشنگتن ، حملات غافلگیرانه در سراسر کشور را آغاز می کنند.

اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
apple/اپل-و-گوگل-به-دلیل-عدم-حذف-تلگرام-از-فروشگاه-های-برنامه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.