خبر

 • تک بورد - اپل واچ سری 7 بزرگتر ، منحنی تر و دقیق تر است

  اپل واچ سری 7 بزرگتر ، منحنی تر و دقیق تر است
  8 روز و 21 ساعت قبل

  انتظار می رفت که اپل واچ جدید ارتقاء بصری قابل توجهی نسبت به نسل های قبلی داشته باشد و تا حدی نیز چنین است. صفحه نمایش بزرگتر امکان تعاملات بهتر و وارد کردن متن را دارد ، در حالی که ظاهراً چندین پیشرفت کوچک به یک تجربه کلی بهتر می افزاید.

  اپل واچ سری 7 امروز رونمایی شد و به نظر می رسد که این شرکت حداقل برای یک نسل دیگر از طراحی کلی ساعت های قبلی اپل پیروی می کند.

  شرکت کوپرتینو تعدادی پیشرفت در این طراحی بالغ انجام داد. قابل توجه ترین آن صفحه نمایش Retina بزرگتر و 70 درصد روشن تر با حاشیه های کوچکتر 1.7 میلی متری شکست است که به نظر می رسد صفحه نمایش در کناره های قاب در حال ذوب شدن است. اپل می گوید صفحه جدید در مقایسه با سری 6 می تواند 50 درصد متن بیشتری را نمایش دهد.

  https://techbord.com Apple Watch Series 7 بزرگتر ، منحنی تر و باهوش تر است

  همانطور که انتظار می رفت ، صفحه بزرگتر نیاز به صفحه ساعت جدید داشت ، اما از قبل قوی تر است.

  اپل ادعا می کند که صفحه جدید مقاوم در برابر ترک خوردگی و گرد و غبار است و رتبه IP6X بدین معناست که می توانید مطمئن باشید که شن و ماسه ساحل و گرد و خاک خیابان به راحتی راه خود را به سری 7 نمی رساند. مقاومت در برابر آب یکسان است مانند ساعت قبلی.

  https://techbord.com اپل واچ سری 7 بزرگتر ، منحنی تر و smarter

  صفحه Contour جدید در Apple Watch Series 7

  اکنون که صفحه بزرگتر شده است ، تایپ کردن روی آن با استفاده از یک صفحه کلید کشویی راحت تر نیز آسان تر است. با این حال ، اندازه کلی نسبت به نسل قبلی تغییر چندانی نکرده است. اپل واچ جدید در دو نسخه 41 و 45 میلی متری با پنج رنگ آلومینیومی جدید ، سه رنگ فولاد ضد زنگ جدید و دو روکش تیتانیوم جدید عرضه می شود. و از همه مهمتر ، هنوز می توانید از باندهای Watch موجود استفاده کنید.

  https://techbord.com سری Apple Watch 7 بزرگتر ، منحنی تر و هوشمندتر است

  قسمت داخلی نسبتاً بدون تغییر است ، و تنها مورد قابل توجه سرعت سریعتر شارژ باتری کوچک است. این بدان معناست که اکنون می توانید تا هشت ساعت با هشت دقیقه شارژ پیگیری خواب داشته باشید و دریافت 0 تا 80 درصد باتری تنها 45 دقیقه طول می کشد. در غیر این صورت ، ساعت جدید با استفاده معمولی تا 18 ساعت عمر باتری دارد.

  https://techbord.com Apple Watch Series 7 بزرگتر ، منحنی تر و باهوش تر است

  در بخش نرم افزاری نیز پیشرفت هایی وجود دارد که به لطف watchOS 8. ویژگی های جدید قابل توجه شامل پشتیبانی از تشخیص سقوط هنگام دوچرخه سواری ، ردیابی کالری بهتر و همچنین تشخیص و ردیابی بهتر تمرینات دوچرخه. سرویس اشتراک Fitness+ در حال حاضر دارای تمرینات جدید پیلاتس و تای چی و همچنین مدیتیشن هدایت شده است.

  در مورد زمانی که بتوانید اپل واچ سری 7 جدید را خریداری کنید ، این شرکت می گوید که وارد می شود مدتی بعد در پاییز ، که کاملاً غیرمنتظره نیست. قیمت از 399 دلار شروع می شود ، اما همچنین می توانید Watch Series 3 یا Watch SE را به ترتیب با 199 دلار و 299 دلار انتخاب کنید.

خبرهای دیگر از اپل