خبر

 • تک بورد - اپل هدفون بالای گوش AirPods Max را با قیمت 549 دلار اعلام کرد

  اپل هدفون بالای گوش AirPods Max را با قیمت 549 دلار اعلام کرد
  7 روز و 14 ساعت قبل

  جزئیات: AirPods Max نشانه های یک ظاهر طراحی شده را از ساعت اپل ، به ویژه Digital Crown گرفته است که در هدفون برای کنترل میزان صدا ، مدیریت آهنگ ها ، پاسخگویی به تماس های تلفنی و فعال سازی سیری استفاده می شود. هدبند از یک قاب استیل ضد زنگ پیچیده شده در ماده ای نرم و قابل لمس در حالی که هر دو سایبان و کوسن های گوش از یک پارچه مشبک قابل تنفس استفاده می کنند. اپل گفت فنجان های گوش از آلومینیوم آنودایز

  اپل روز سه شنبه AirPods Max را به طور رسمی معرفی کرد ، هدفون های بالای گوش با شایعات طولانی از مارک محبوب فناوری.

  هدفون های جدید اپل با عنوان جادوی AirPods با طراحی بیش از حد گوش می شوند یک مجموعه قوطی بی سیم با درایورهای 40 میلیمتری اپل طراحی شده است. هر فنجان گوش دارای فن آوری بسیاری از جمله تراشه H1 ، سنسور نوری ، سنسور موقعیت ، سنسور تشخیص گچ و شتاب سنج است. نه میکروفن در کل وظیفه فعال کردن لغو سر و صدا و دریافت صدا را بر عهده دارند.

  https://techbord.com اپل AirPods Max را بیش از حد اعلام کرد طول هدفون با قیمت 549 دلار

  با لغو فعال نویز و قابلیت پخش صوتی فضایی ، حداکثر 20 ساعت پخش صدا ، زمان مکالمه یا پخش فیلم با کیفیت بالا انجام می شود. به ما گفته می شود که با یک شارژ پنج دقیقه ای 1.5 ساعت وقت گوش دادن بیشتر خواهید داشت.

  AirPods Max جدید اپل در پنج رنگ از جمله خاکستری ، نقره ای ، آبی ، صورتی و سبز ارائه می شود و موجود است از امروز سفارش دهید. انتظار دارید که برای این فرصت 549 دلار گران بپردازید (برای مقایسه ، AirPod های استاندارد از 159 دلار شروع می شوند در حالی که AirPods Pro 249 دلار سفارش می دهد). به دنبال حمل آنها در 15 دسامبر باشید.

خبرهای دیگر از اپل