خبر

 • تک بورد - اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد

  اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
  چند ثانیه قبل

  TL؛ DR: اپل فاش کرد که ویژگی در iOS 14.5 که به نظر آزمایش کنندگان برای تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض استفاده شده است ، در واقع یک الگوریتم یادگیری ماشین است که به سیری کمک می کند تنظیمات پخش رسانه شما را یاد بگیرد. این شرکت توضیح می دهد که گزینه انتخابی برای انتخاب یک پخش کننده رسانه پیش فرض وجود ندارد.

  آزمایش کنندگان بتا ماه گذشته دریافتند که اپل یک ویژگی به iOS 14.5 اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد برنامه موسیقی پیش فرض ، Apple Music را به هر برنامه شخص ثالث دیگری که نصب کرده اند تغییر دهند. با این حال ، به نظر نمی رسد که این مورد باشد.

  روز جمعه ، اپل برخی از سردرگمی ها را در مورد گزارش هایی مبنی بر اینکه کاربران آیفون می توانند برنامه موسیقی پیش فرض خود را در iOS 14.5 تغییر دهند ، برطرف کرد. این مقاله می گوید کاربران نمی توانند پخش کننده پیش فرض را تغییر دهند زیرا هیچ ورودی تنظیماتی برای آن وجود ندارد مانند برنامه های ایمیل و مرورگر.

  https://techbord.com اپل می گوید iOS 14.5 به کاربران اجازه نمی دهد که یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را تنظیم کنند اپل برای جلوگیری از سردرگمی کمی در دستورالعمل های Siri دستکاری کرد (خط چپ قدیمی ، فرمان جدید راست).

  در عوض ، این ویژگی بخشی از الگوریتم های یادگیری ماشین Siri است. اپل به TechCrunch گفت که هنگام استفاده از Siri برای پخش محتوا ، از شما می پرسد که از چه برنامه ای استفاده کنید و تنظیمات پخش کننده خود را بر اساس نوع رسانه "یاد بگیرید".

  به عنوان مثال ، شاید دوست داشته باشید از Spotify استفاده کنید برای گوش دادن به موسیقی اما می خواهید از برنامه بومی کتابها برای گوش دادن به کتابهای صوتی استفاده کنید. سیری سعی خواهد کرد این تنظیمات را "به خاطر بسپارد" و بدون درخواست از برنامه مناسب استفاده کند. با این حال ، همانطور که در حال یادگیری است ، ممکن است هنگامی که یک درخواست مشابه اما کمی متفاوت ارائه می شود ، دوباره درخواست کند ، به همین دلیل اپل می خواست روشن کند که این همان تنظیم پیش فرض نیست.

  تمایز مهم است اما نتیجه نهایی را تغییر نمی دهد. سیری به مرور یاد می گیرد که از کدام بازیکنان می خواهید برای انواع مختلف محتوا استفاده کنید و آنها را بدون نیاز به سال راه اندازی می کند. رفتارهای نهایی سیری تقریباً یکسان با تنظیم یک پخش کننده پیش فرض است ، اما حتی در سطح دقیق تر.

  اعتبار تصویر: nikkimeel

خبرهای دیگر از اپل