خبر

 • تک بورد - اپل موزیک ماه آینده با Dolby Atmos از صدای صوتی و فاقد ضرر پشتیبانی می کند

  اپل موزیک ماه آینده با Dolby Atmos از صدای صوتی و فاقد ضرر پشتیبانی می کند
  27 روز و 11 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: اپل موزیک چند مورد عمده را به روز می کند و هزینه آن برای مشترکان یک درصد بیشتر نخواهد بود. بر اساس اعلامیه های اخیر رقبایی مانند آمازون ، این می تواند کاتالیزوری باشد که کمک می کند موسیقی با کیفیت بالاتر وارد جریان اصلی شود.

  شرکت مستقر در کوپرتینو اعلام کرده است که از ماه ژوئن ، صوتی فضایی را با پشتیبانی از Dolby Atmos به Apple Music ارائه می دهد. سرویس پخش جریانی Dolby Atmos بصورت پیش فرض بصورت خودکار بر روی تمام هدفونهای AirPods و Beats مجهز به تراشه H1 یا W1 و همچنین جدیدترین نسخه های iPhone ، iPad و Mac پخش خواهد شد.

  هزاران سازگار آهنگ ها در هنگام راه اندازی در دسترس خواهند بود ، با تعداد بیشتری آهنگ به طور منظم اضافه می شوند. اپل گفت که آلبوم هایی که در Dolby Atmos در دسترس هستند از یک نشان ویژه برای کشف آسان برخوردار هستند.

  همچنین اپل فهرست بیش از 75 میلیون آهنگ خود را در قالب بدون ریزش در دسترس قرار می دهد. اپل از ALAC (رمزگذار صوتی بدون ضرر اپل) استفاده می کند تا شنوندگان بتوانند "دقیقاً همان چیزی را که هنرمندان در استودیو ایجاد کرده اند ، بشنوند."

  https://techbord.com اپل موزیک ماه آینده با صدای Dolby Atmos از صدای صوتی فاقد اتلاف پشتیبانی می کند

  برای فعال کردن صدای بدون ضرر ، مشترکانی که آخرین نسخه از Apple Music را دارند باید برای فعال کردن به تنظیمات> موسیقی> کیفیت صدا بروید. شایان ذکر است این واقعیت است که به دلیل حجم زیاد پرونده و پهنای باند مورد نیاز برای پشتیبانی از پرونده های با کیفیت بالاتر ، یک تجربه انتخاب است.

  Lossless لایه Apple Music با کیفیت CD شروع می شود ، که 16 بیت در 44.1 است. کیلوهرتز (کیلوهرتز) ، و تا 24 بیت در 48 کیلوهرتز افزایش می یابد و به طور طبیعی در دستگاه های اپل قابل پخش است. برای صدای صوتی واقعی ، اپل موزیک همچنین با وضوح بالا Lossless تا 24 بیت در 192 کیلوهرتز را ارائه می دهد.

  در چاپ خوب ، اپل یادآور می شود که Hi-Red Lossless به تجهیزات خارجی مانند مبدل دیجیتال به آنالوگ USB (DAC).

  اعتبار تصویر Postmodern Studio، SimpleShimple

خبرهای دیگر از اپل