خبر

 • تک بورد - اپل مشکلات تولید سری 7 را برطرف کرده است

  اپل مشکلات تولید سری 7 را برطرف کرده است
  12 روز و 5 ساعت قبل

  اپل واچ سری 7 اواخر این ماه رونمایی می شود ، اما مشکلات اولیه تولید تاریخ حمل و نقل را تا امروز زیر سوال می برد. به نظر می رسد اپل آنها را به موقع حل کرده است تا تولید انبوه را از هفته آینده آغاز کند ، اما برخی از مدلها ممکن است هنوز کمی دیر یا در مقادیر محدود در ابتدا وارد بازار شوند.

  ماه گذشته ، اپل با سری 7 جدید Apple Watch با مشکلاتی مواجه شد. بر اساس گزارش بلومبرگ و Nikkei Asia ، شرکت کوپرتینو تصمیم گرفت تولید خود را متوقف کند تا زمانی که راه حلی برای عملکرد پایین پیدا شود. مسائل مربوط به قابلیت اطمینان مربوط به طراحی تغییر یافته پوشیدنی. این به شرکت فرصت زیادی می دهد تا مشکلاتی را که در اولین دوره آزمایشی تولید ظاهر شده بود برطرف کند. به گفته تحلیلگر مشهور مینگ چی کو ، اپل مشکلات مربوط به صفحه نمایش را که تنگ کننده مجموعه اپل واچ سری 7 بود و از هفته آینده تولید انبوه آغاز می کند ، برطرف کرده است.

   https://techbord.com اپل مشکلات تولید ساعت 7 را حل کرده است

  در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات این مشکل داریم شرکت مواجه شد کو می گوید این صفحه نمایش جدید طرح کابل قدیمی را برای طراحی تماس با استفاده از فرایند قالب گیری فشار تزریق کم (LIPO) کنار می گذارد. این امر نیازمند هماهنگی با تأمین کنندگان مانند LG Display ، Jabil و Young Poong است که خود در تأخیرها نقش دارد.

  انتظار می رود سری 7 اپل در اواخر این ماه معرفی شود و دارای طراحی لبه تخت است که این بیشتر منطبق بر زیبایی فعلی iPhone و iPad است. بلندپروازانه ترین تلاشهای سالهای اخیر کویین لینچ ، مدیر اجرایی Apple Watch و مدیر سابق Adobe ، این صندلی را در اختیار خواهد داشت.

خبرهای دیگر از اپل