خبر

 • تک بورد - اپل قصد دارد MacBook Pro جدید 'M2' را در اوایل تابستان معرفی کند

  اپل قصد دارد MacBook Pro جدید 'M2' را در اوایل تابستان معرفی کند
  26 روز و 6 ساعت قبل

  چشم انداز اپل مبنی بر داشتن سیلیکون داخلی در کل خط تولید خود تا پایان سال 2022 نزدیک به مرحله عملی شدن است. سیلیکون نسل بعدی هم اکنون در تولید انبوه است. چندین مک بوک جدید و یک مک بوک ایر برای دریافت تراشه های به روز شده قبل از پایان سال در یک صف قرار گرفته اند.

  ماه گذشته ، شایعات از سوی خودیها نشان داد که اولین بخش های M2 (یا هرچیزی که اپل تصمیم می گیرد آن را بنامد) تا تابستان امسال آماده خواهد شد ، لپ تاپ های جدید در نیمه دوم مجهز می شوند روز سه شنبه.

  روز سه شنبه ، مارک گورمن ، خبرنگار اپل بلومبرگ گزارش داد که این شرکت در حال راه اندازی برای رونمایی از MacBook Pro تازه شده با یک شاسی دوباره طراحی شده در اوایل تابستان است. گورمن می گوید که منابع وی به وی گفته اند که اپل آماده راه اندازی نسخه های 14 و 16 اینچی M2 MacBook Pro است.

  https://techbord.com اپل قرار است

  تراشه های جدید از معماری کمی متفاوت با نسخه M1 برخوردار هستند. دو نسخه از M2 با نام های رمز "Jade C-Chop" و "Jade C-Die" وجود دارد. هر دو دارای هشت هسته با کارایی بالا و دو هسته کم مصرف هستند. تفاوت در هسته های گرافیکی خواهد بود. C-Chop دارای 16 هسته گرافیکی است و C-Die دارای 32 هسته است. اپل همچنین دارای یک موتور عصبی پیشرفته برای استفاده از معماری جدید است.

  MacBook Air به روز شده ، "پایین رده" "MacBook Pro و یک ایستگاه کاری کاملاً جدید MacBook Pro با سیلیکون نسل بعدی قرار است در اواخر امسال رونمایی شود. شایعات حاکی از آن است که انتظار می رود Ultrathin Airs شارژر MagSafe را احیا کند ، اما گورمن می گوید خط Pro به درگاه شارژ مغناطیسی نیز مجهز خواهد شد.

  همچنین می توانیم انتظار داشته باشیم که MacBook Pro جدید دارای HDMI باشد. خواننده پورت و SD. از زمانی که اپل آنها را در مدل های 2016 رها کرد ، حرفه ای های خلاق با استفاده از آداپتورهای USB-C در کارت های HDMI و SD گیر افتاده اند.

  اعتبار تصویر: MacBook توسط WeDesing ، M2 توسط Somboon

خبرهای دیگر از اپل