خبر

 • تک بورد - اپل فاش می کند که AirTag در صورت

  اپل فاش می کند که AirTag در صورت "گیر افتادن" به شما اطلاع خواهد داد
  21 روز و 7 ساعت قبل

  به نظر می رسد AirTag های اپل همه کاره تر از آن است که شرکت برای اولین بار در آن شرکت کرده است. نه تنها می توانید موارد خود را با آنها ردیابی کنید ، بلکه دیگران نمی توانند از آنها استفاده کنند ، آنها را می توانند سرقت کنند ، می توانند به یك كساب از این برچسب اطلاع دهند و این را دریافت می كنند ، همچنین اگر مورد "تعقیب" قرار بگیرید می توانند به شما اطلاع دهند. . "

  اپل سرانجام فاش کرد که در 30 آوریل ردیابی AirTag خود را راه اندازی می کند. این دستگاه با استفاده از شبکه Find My توسعه یافته و بهبود یافته شرکت برای یافتن موارد ضمیمه شده با دقت دقیق. با این حال ، ردیاب ها از قابلیت انعطاف پذیری بیشتری نسبت به آنچه اپل در ابتدا اعلام کرده بود ، هستند.

  در مصاحبه ای با Fast Company ، معاون رئیس جمهور اپل در سراسر جهان برای بازاریابی محصولات آیفون ، Kaiann Drance و مدیر ارشد حسگر و اتصال ، ران هوانگ ویژگی ها را توضیح داد از AirTag هایی که امنیت آنها را بیشتر می کند و از جاسوسی ناخواسته جلوگیری می کند. آنها همچنین نشان دادند که fob ها با دستگاههای غیر اپل سازگار هستند ، مانند تلفن های اندرویدی.

  "وقتی صحبت از طراحی محصول خودمان شد ، ما به دقت فکر کردیم که چگونه این کار را درست کنیم به گونه ای که هیچ یکی دیگر از این صنعت که قبلاً انجام شده است "، گفت: Drance. "خواهید دید که ما برای حفظ حریم خصوصی مالکان و غیر مالکان AirTag و همچنین ایجاد این مزایا برای محصولات شخص ثالث نیز طراحی شده ایم. \"

  \" به شما اطلاع می دهد

  یکی از ویژگی های اصلی AirTag "Pairing Lock \" نامیده می شود. کاری که این کار انجام می دهد این است که دیگران نمی توانند از ردیاب شما استفاده کنند. اگر کسی آن را پیدا کند یا بدزدد ، برای او فایده ای نخواهد داشت. این ویژگی کمابیش spinoff فعال سازی قفل iPhone است.

  "اگر AirTag خود را گم کنید ، کسی نمی تواند AirTag شما را تحویل بگیرد ، آن را با iPhone خود تعمیر کند و ادامه دهد. با استفاده از آن ، "گفت هوانگ. "این برای آیفون واقعاً تأثیرگذار بوده است و فکر می کنیم برای AirTag نیز باشد. \"

  هنگامی که با سایر دستگاه های اپل استفاده می شود ، یک ویژگی راحت برای برنامه "یافتن من" "حالت گمشده" است. ، "که به یاب اجازه می دهد تا با مالک تماس بگیرد. به عنوان مثال ، هنگامی که کاربران iPhone خود را گم شده علامت گذاری می کنند ، در صفحه قفل پیامی نمایش داده می شود که می گوید: "iPhone از دست رفته - این iPhone از دست رفته است. لطفاً با من تماس بگیرید." کاربر می تواند پیام را با اطلاعات تماس شخصی سازی کند.

  https://techbord.com اپل فاش می کند AirTag در صورت

  AirTag ها به این ترتیب قابل شناسایی نیستند زیرا صفحه نمایش ندارند. با این حال ، اگر مالک AirTag را در برنامه Find My "گم" کند ، دستگاه همچنان می تواند نحوه تماس با مالک را به یابنده اطلاع دهد.

  "هر AirTag یک شماره سریال منحصر به فرد چاپ شده دارد روی آن است ، اما هویت مالک از آن شماره حاصل نمی شود ، مگر اینکه آن مالک حالت گمشده AirTag را فعال کند. وقتی این گزینه را روشن کردید ، کسی که AirTag گمشده شما را پیدا کند می تواند آن را با هر دستگاه مجهز به NFC اسکن کند ( مانند یک آیفون یا تلفن Android) برای نمایش یک درخواست اینترنتی URL وب در آن دستگاه. با ضربه زدن روی درخواست ، یاب AirTag شما را به صفحه پشتیبانی اپل با شماره سریال منحصر به فرد AirTag می برد و - در صورت انتخاب صاحب AirTag - شماره تلفن صاحب AirTag تا یاب بتواند با آن تماس گرفته یا پیامك كند. ""

  ویژگی جذاب دیگری كه اپل در سخنرانی خود به آن لمس نكرده است ، "ضد ساقه بودن" است. "قابل تصور است كه شخصی می تواند با استفاده از AirTag با قرار گرفتن در جیب کوله پشتی ، مکان یک فرد بی خبر را ردیابی کند مورد دیگر با این حال ، از آنجا که هر آیفون می تواند AirTag نزدیک را تشخیص دهد ، اگر متوجه شود که دستگاه در نزدیکی شما قرار دارد ، "AirTag پیدا شد که با شما حرکت می کند \" اعلانی را به کاربر ارسال می کند.

  برای کاربران Android یا کسانی که آیفون ندارند تا به آنها اطلاع دهند که از آنها پیگیری می کنند ، AirTags طوری برنامه ریزی شده است که "صدایی را به طور خودکار منتشر می کند که افراد اطرافش را از حضور خود مطلع می کند." "در حال حاضر ، این اتفاق می افتد پس از خارج شدن fob از محدوده مالک برای سه روز ، اما مدیران گفتند که اپل در صورت لزوم می تواند زمان بندی را در به روزرسانی های بعدی تغییر دهد.

  اعتبار تصویر: جک اسکینز

خبرهای دیگر از اپل