خبر

 • تک بورد - اپل علاقه خود را به پروژه وسایل نقلیه تجدید می کند، تمرکز خود را به قابلیت های خودران تغییر می دهد

  اپل علاقه خود را به پروژه وسایل نقلیه تجدید می کند، تمرکز خود را به قابلیت های خودران تغییر می دهد
  20 روز و 14 ساعت قبل

  طبق گزارش‌ها، پروژه خودروی برقی دوباره روشن، دوباره خاموش شدن اپل دوباره دوباره فعال شده است و تقریباً چهار سال بعد با یک پنجره آزمایشی راه اندازی شده است. این شرکت مطمئناً پول لازم برای تأمین مالی پروژه را دارد، اما آیا آنها هنوز فناوری پیشرفته ای را توسعه داده اند که آن را به واقعیت تبدیل کند؟

  منابع آشنا با این موضوع به بلومبرگ می‌گویند (با پرداخت، از طریق MacRumors) که اپل علاقه خود را به این پروژه تجدید کرده و تمرکز خود را به قابلیت‌های خودران معطوف کرده است.

  Apple. حداقل از سال 2014 که تیم کوک مدیر عامل شرکت Titan را تایید کرد، علاقه مند به ورود به صنعت خودرو بوده است. شایعات در طول سال‌ها در همه جا منتشر شده و شامل همه چیز می‌شود، از یک خودروی تمام برقی ساخت اپل، یک وسیله نقلیه خودران، مشارکت با خودروسازان موجود از جمله BMW و هیوندای و تقریباً همه چیز.

  https://techbord.com اپل علاقه خود را به پروژه خودرو تجدید می کند، تمرکز خود را به قابلیت های خودران تغییر می دهد

  آنجا حتی شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه اپل پروژه را رها کرده و در عوض روی ساخت نرم افزار رانندگی خودکار برای خودروسازان دیگر تمرکز خواهد کرد، اما اکنون به نظر می رسد اپل پس از انتقال کوین لینچ معاون فناوری به پروژه در تابستان گذشته، علاقه خود را به ساخت خودروی شخصی خود افزایش داده است.

  بلومبرگ اشاره می کند که اپل در توسعه سیستم خودروی خودران خود به "نقطه عطفی" دست یافته است و تراشه ای را که ایجاد کرده به عنوان پیشرفته ترین مؤلفه ای که هنوز از اپل بیرون نیامده است توصیف می کند. این در درجه اول از پردازنده های عصبی تشکیل شده است که وظایف مبتنی بر هوش مصنوعی را که برای رانندگی خودران لازم است انجام می دهند. با این حال، تراشه می تواند داغ کار کند، که اپل را مجبور می کند یک سیستم خنک کننده پیچیده برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد ابداع کند.

خبرهای دیگر از اپل