خبر

 • تک بورد - اپل شبکه ردیابی من را به لوازم جانبی شخص ثالث گسترش می دهد

  اپل شبکه ردیابی من را به لوازم جانبی شخص ثالث گسترش می دهد
  16 روز و 20 ساعت قبل

  روز چهارشنبه ، اپل برنامه Find My خود را به روز کرد تا از دستگاه های شخص ثالث پشتیبانی کند. این برنامه که قبلاً به عنوان Find My iPhone شناخته می شد ، می تواند از طریق شبکه ای از WiFi ، تلفن همراه و دستگاه های متصل به بلوتوث ، تقریباً هر محصول Apple را که متعلق به شماست پیدا کند.

  برنامه Find My Network Accessory جدید اپل شبکه ردیابی خود را گسترش داده و محصولات تولید کنندگان شرکت کننده را شامل می شود. ردیابی دستگاه غیر اپل همانند محصولات شخص اول عمل می کند. هر مورد در نقشه یافتن نقشه من که با یک نماد نشان داده می شود ، نمایش داده می شود.

  با ضربه زدن روی دستگاه یک نماد ، رابطی ایجاد می شود که به کاربر امکان چند گزینه را می دهد. اگر دستگاه در نزدیکی باشد ، برنامه می تواند به آن سیگنال بدهد تا صدا را پخش کند ، پیدا کردن آن را آسان تر می کند. اگر دستگاه گم شود یا به سرقت برود ، گزینه ای برای قفل کردن آن وجود دارد. پس از قفل شدن ، نمی توان آن را با حساب دیگری مرتبط کرد.

  https://techbord.com اپل شبکه پیگیری من را گسترش می دهد به لوازم جانبی شخص ثالث

  تفاوت بین استفاده از Find My با لوازم جانبی شخص ثالث و محصولات Apple وجود دارد. برای یکی ، جفت شدن خودکار نیست. با استفاده از دستگاه های Apple ، برنامه Find My می تواند هر چیزی را که به سیستم حساب iCloud کاربر وارد شده است ، بدون نیاز به راه اندازی ، پیدا کند.

  برنامه به روز شده دارای یک برگه "موارد" جدید در پایین برای تنظیم است دستگاه های غیر اپل کاربران ابتدا کالای مورد نظر را قابل کشف می کنند ، سپس بر روی "افزودن مورد" ضربه بزنید. این برنامه لیست لوازم جانبی واجد شرایطی را که پیدا می کند جستجو کرده و ارائه می دهد.

  در مورد واجد شرایط بودن ، یافتن برنامه لوازم جانبی شبکه من برنامه Made for iPhone (MFi) اپل ، بنابراین تولیدکنندگانی که دستگاه های MFi آینده یا از قبل مجاز دارند ، واجد شرایط هستند.

  اپل خاطرنشان می کند که چندین نصب شده از هفته آینده محصولات قابل یافتن من را راه اندازی می کنند. جدیدترین دوچرخه های الکترونیکی VanMoof ، S3 و X3 ، گوشواره های بی سیم Soundform Freedom بلکین و ردیابی One Spot ردیابی Chipolo اولین محصولات برنامه هستند. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که موارد بیشتری را مشاهده کنیم زیرا گنجاندن سازگاری یافتن من در محصولاتی که از قبل MFi هستند ، کاری بیهوده است.

خبرهای دیگر از اپل